Ania Starmach nie pojechała do Meksyku. Wolała zostać z dzieckiem

Ania Starmach nie pojechała do Meksyku z ekipą Masterchef. Na Instagramie wytłumaczyła, że wolała zostać w domu z dzieckiem.

Anna Starmach zyskała wielu fanów dzięki programowi Maserchef na TVN. Mistrzyni gotowania w ubiegłym roku została mamą. Chociaż gwiazda rzadko opowiada o życiu prywatnym, tym razem wytłumaczyła, dlaczego nie pojechała do Meksyku z ekipą Masterchef. 

Gdy miałam wybór: mogę lecieć, ale bez Jagny lub mogę nie lecieć i być z Jagną, nie zastanawiałam się nawet przez chwilę

- napisała na Instagramie. Wyjaśniła, że "taki wyjazd to nie wakacje". Nie może zabrać ze sobą córki, ponieważ dziewczynka nie zniosłaby dobrze wysokich temperatur, zmiany czasu i flory bakteryjnej. Nie chciała także zostawiać dziecka. Starmach podziękowała produkcji za wsparcie i napisała, że jest dumna, z całej "meksykańskiej piątki" kucharzy. 

 

Internautki rozumieją decyzję Ani Starmach. Pisały pod postem:

Dobry wybór
Rodzina najważniejsza
Ja też bym nie pojechała

Trudny powrót do pracy 

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim to niełatwy moment w życiu kobiety. Wiąże się z wieloma obawami. Amerykanki Lindsay Mitchell oraz Lauren Brandt, stworzyły projekt Returnity, który zrzesza kobiety, które wracają do pracy. Powstał po to, by mamy mogły dzielić się swoimi obawami i doświadczeniami i dać wsparcie oraz zrozumienie.

Urlopy dla rodziców - co oferuje państwo

Zobacz wideo
Więcej o: