Olga Kalicka pokazała stylowy wózek idealnie przygotowany na zimę. Nie jest tani

Olga Kalicka pokazała kolejny, trzeci już wózek dla dziecka. Tym razem najbardziej zwróciły uwagę dodatki, jakie aktorka przyczepiła do wózka. Są bardzo stylowe i idealne na zimę. A ile kosztują?

Mama i dziecko na jesiennym spacerze

Olga Kalicka w styczniu urodziła synka. Często publikuje posty, w których pisze o macierzyństwie. Poleca produkty dla dzieci i pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa w roli mamy. Ostatnio wstawiła na Instagram zdjęcie z jesiennego spaceru. Idealna pogoda, szczęśliwa aktorka, a w tle jesienny krajobraz. Na zdjęciu widnieje wózek ze stylowym futerkiem i dodatkami, t.j:

  • ekologiczne futerko na budkę wózka Cybex Mios (75 złotych),
  • śpiworek navy footmuff 100 cm (319 złotych).
  • torba Maja czarna (235 złotych).
 

Dziecko w stylowym wózku

Olga Kalicka początkowo woziła synka w małym, czerwonym wózku firmy Cybex. Po upływie czasu, kiedy Aleksy zrobił się większy zmieniła wózek na nowy model tej samej firmy. Kosztuje ponad 5 tysięcy złotych. Parę tygodni temu mama pochwaliła się następnym, nowym wózkiem swojego dziecka. Wózek firmy Cybex Priam 2.0 występuje w trzech kolorach. Olga wybrała granatowy za prawie 4 tysiące złotych.

Modne dzieci gwiazd

Gwiazdy chętnie pokazują najnowsze dodatki dla swoich dzieci. Niedawno swoim nowym zakupem dla dziecka, na Instagramie pochwaliła się również Ania Wendzikowska. Kupiła wózek tzw. spacerówkę w promocji, która kosztowała 399 zł. Wózek zawiera daszek z ochroną UV, kółka z odpornego na uszkodzenia materiału, z amortyzacją oraz system składania jedną ręką. Waży niecałe 7 kg. W wyposażeniu ma też folię przeciwdeszczową, uchwyt na kubek, moskitierę, pokrowiec na wózek oraz śpiworek na nogi. Za to modnym ubiorem swojego dziecka pochwaliła się Kasia Tusk,wstawiła zdjęcie swojego modnie ubranego dziecka, w chuście i napisała:

Kiedy jest 9 stopni i brak wiatru to ubieram dziecko w bodziak, kaszmirowy cienki sweter i gruby sweter na wierzch

Zobacz, jak wyglądało baby shower Olgi Kalickiej

Zobacz wideo
Więcej o: