Anna Lewandowska nawet w ciąży ma bardzo napięty grafik. Podróże, premiery, czerwone dywany

Anna Lewandowska nawet w ciaży nie zwalania tępa. W kilka dni potrafi zrobić to, co większości z nas zajęłoby tydzień. Do tego dużo ćwiczy, podróżuje, a w tym wszystkim towarzyszy jej córka Klara.

Anna Lewandowska w ciąży na szkoleniu

Przyszła mama nie odpuszcza aktywności fizycznej, nawet w czasie ciąży. Jest w czwartym miesiącu i na każdym kroku podkreśla, że nie zrezygnuje z treningów. W jednym ze swoich wpisów na Instagramie napisała dlaczego. Stwierdziła, że dobrze dobrane i bezpieczne treningi korzystnie wypływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. Dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. Warunkiem oczywiście jest brak przeciwwskazań lekarza. Regularne treningi to nie wszystko. Zobaczcie, jak wyglądał aktywny weekend Anny Lewndowskiej.

Anna Lewandowska w czwartek miała premierę książki ze zdrowymi przepisami dla dzieci - "Baby by Ann". Trenerka udzielała wywiadów, pozowała do zdjęć z fanami, a także doglądała córki Klary, która biegała między zebranymi. Wieczorem Lewandowska wystąpiła na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Proceder".

Na drugi dzień Ania pojechała na parę godzin do Berlina, żeby odebrać nagrodę The International Lifestyle Award. Trenerka wystąpiła w czarnym zestawie - marynarce, spodenkach, rajstopach w kropki i szpilkach. Napisała, że cieszy się, że jej praca została doceniona także za granicą. 

To nie koniec. W niedzielę Lewandowska pojawiła się na jednodniowym szkoleniu  Healthy Ciąża w Warszawie. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie z trenerką Edytą Litwiniuk, pod zdjęciem napisała:

Dzisiaj odbyło się już nasze dziewiąte szkolenie Healthy Ciąża, które poprowadziłyśmy Edytą Litwiniuk (szkolenie dla przyszłych mam i kobiet w ciąży pod kątem diety i aktywności fizycznej). Dziękuję drogie przyszłe mamusie za super energię

Ciąża Anny Lewandowskiej

Po szkoleniu Anna Lewandowska pojechała na spotkanie z koleżanką, piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną z okazji wydania nowego singla. Ania ubrała się w krótkie spodenki i różową marynarkę, nie widać jeszcze ciążowego brzuszka. Aktywny dzień zakończyła ze swoją córeczką w domu, co uwieczniła na Instastory: 

Co to był za dzień! Po całym dniu aktywności nareszcie w domu z córeczką. Czas spać

Zobacz wypowiedź Roberta Lewandowskiego, o swojej żonie

Zobacz wideo
Więcej o: