Lidl. Promocja na drewniane zabawki. Twoje dziecko zakocha się w tej kolejce

Lidl zachęca rodziców do zakupów bardzo korzystnymi pormocjami na drewniane zabawki dla dzieci. Jeśli myślicie już o mikołajkowych prezentach, warto zapoznać się z ofertą dyskontu.

Lidl. Promocja na zabawki drewniane 

Lidl kusi promocjami na tak modne obecnie drewniane zabawki dla dzieci. Od czwartku (14.11) można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić rzeczy, które ucieszą malucha w każdym wieku. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę. 

Lidl. Promocja na zabawki drewniane dla młodszych dziewczynek i chłopców

Lidl przygotował szeroką ofertę zabawek z drewna. Najmłodsze dzieci z pewnością ucieszą proste, kilkuelementowe układanki. Mniejsze zestawy można kupić już za 19,99 zł. W tej cenie dostępnych jest sześć wzorów. Za nieco większe i nieco bardziej skomplikowane układanki trzeba już zapłacić 29,99 zł (pięć wzorów) lub 39,99 zł (cztery wzory).

Lidl. Promocja na zabawki drewniane. W atrakcyjne cenie  można dostać układanki dla najmłodszychLidl. Promocja na zabawki drewniane. W atrakcyjne cenie można dostać układanki dla najmłodszych Screen z Lidl.pl

Lidl. Promocja na zabawki drewniane dla starszych dziewczynek i chłopców

Jeśli wasze dziecko jest amatorem motoryzacji, bez wątpienia zakocha się w drewnianej kolejce. Do wyboru jest kolejka dżungla, kolejka autostrada i kolejka tradycyjna. Cena podstawowego zestawu to 88 zł. Lidl oferuje jednak szereg przeróżnych dodatków i rozszerzeń do kolejek: innych autek, wagoników czy torów. Prawdziwi koneserzy z pewnością docenią też drewnianą stację benzynową za 64,90 zł, drewniane lotnisko w tej samej cenie, czy prawdziwy hit: ogromny dworzec (lub centrum logistyczne) za 239 zł. 

Lidl. Promocja na zabawki drewniane: kolejki i tory dla samochodówLidl. Promocja na zabawki drewniane: kolejki i tory dla samochodów Screen z Lidl.pl

Zabawki z Lidla spełnią też oczekiwania młodych fanów kuchni. W dyskoncie w promocji znajdują się obecnie różnego rodzaju drewniane akcesoria do gotowania (39,99 zł), drewniane produkty spożywcze (39,99 zł) czy też wspaniała kuchnia za 249 zł. 

Lidl. Promocja na zabawki drewnianeLidl. Promocja na zabawki drewniane Screen z Lidl.pl

Promocja w Lidlu trwa do wyczerpania zapasów. Warto więc wybrać się do dyskontu lub złożyć zamówienie w sklepie internetowym. Jak on działa? Zobacz w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: