Mama powinna mieć refundowany masaż pleców? Tak uważa Olga Frycz. Fanka dodaje: Musi też zrezygnować z krótkich spódnic

Olga Frycz na Instagramie podzieliła się swoją opinią na temat pomocy dziecku w pierwszych krokach. Uważa, że każda mama powinna mieć obowiązkowy masaż.

Wakacje na Bali. Mama i dziecko

Olga Frycz niedawno pojechała ze swoim małym dzieckiem na wakacje. Z wyjazdu na swoim Instagramie wstawia wiele zdjęć i relacji. W swoich postach opisuje, jak wyglądała jej podróż na Bali. Dodaje również nietypowe opisy, które ukazują życie prawdziwej mamy.

Olga Frycz i dziecko na plaży

Aktorka wstawiła ostatnio zdjęcie ze swoim dzieckiem, jak idę wspólnie po plaży. Kobieta nachyla się nad maleństwem, a ono stawia pierwsze kroczki z pomocą mamy. Pod zdjęciem napisała, że uważa, iż matki powinny mieć refundowane masaże pleców przynajmniej raz na tydzień:

Zgięta w pół. Wciąż zgięta w pół i asekurująca, a później słyszę tylko - „weź się tak nie garb”. Uważam, że matki powinny mieć refundowane masaże pleców raz w tygodniu plus pajączka w pakiecie w prezencie na porodówce. Wy też ciągle takie przygarbione chodzicie? Pamiętacie pajączka? Macie jakieś sposoby na prostą sylwetkę Może kij od mopa pod pachy?
 

Olga Frycz i komentarze mam

Na post zareagowały obserwatorki aktorki. Napisały, że pamiętają pajączka. Jedna z kobiet napisała: "odkąd mam dziecko zrezygnowałam z krótkich spódnic", natomiast inna: "masaże popieram. Przy noszeniu dwójki mój kręgosłup siada". Widać Olga Frycz przedstawiła w swoim poście problem większości mam, z czym utożsamiły się inne kobiety.

Zobacz Olgę Frycz z rodziną na wakacjach

Zobacz wideo
Więcej o: