Robert Lewandowski o drugim dziecku: Mamy doświadczenie, ale to też będzie kolejne wyzwanie

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami. Publicznie wyznają swoją radość o spodziewaniu się dziecka.

Robert Lewandowski będzie tatą

Robert Lewandowski parę dni temu, po strzeleniu gola, wykonał cieszynkę, która wśród sportowców symbolizuje ciążę. Piłkarz spodziewa się kolejnego dziecka. W wywiadzie dla TVN24 opowiedział o skuteczności w życiu zawodowym i o tym, jak bardzo jest szczęśliwy z powodu nadchodzących zmian. Robert przyznał, że:

Drugie dziecko jest dodatkową motywacją, z której bardzo się cieszę.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski oczekują dziecka

Para nie ukrywa, że nie może doczekać się narodzin dziecka. Świadczą o tym wpisy na Instagramie Anny Lewandowskiej. Przyszły tata też dzieli się swoją radością:

To dodatkowa motywacja, z której bardzo się cieszę. Na pewno mamy doświadczenie, ale to też będzie kolejne wyzwanie. Jesteśmy gotowi i mamy nadzieję, że damy radę

- dodał kapitan reprezentacji Polski.

>>>W tym samym wywiadzie Robert Lewandowski zdradził, jak ważne jest dla niego wsparcie żony. Jej rady mają wpływ na jego karierę:

Zobacz wideo

Dziecko w drodze, marki wykorzystują dobrą wiadomość

Ciąża Anny Lewandowskiej ucieszyła nie tylko fanów przyszłej mamy i piłkarza. Wiadomość została wykorzystana również w promocji wielu marek w social mediach. Jedną z marek była firma Beck’s Polska, która zamieściła zdjęcie swojego piwa Beck’s Blue z hasłem "Ania przechodzi na bezalkoholowe".

Wiadomość o ciąży wykorzystała również Ikea, wrzucając zdjęcie pokoju dziecięcego z łóżeczkiem i przewijakiem. Na łóżku leżała piłka, hasło brzmiało: "Przewijak wraca do gry" pod zdjęciem, w poście dodano: "Kiedy kapitan ogłasza nowe powołanie".

Do promocji swojej marki dołączył również Lidl Polska. Opublikował zdjęcie lalki z podpisem: "Kiedy młode wchodzi do gry, postaw na zabawki z Lidla". W treści posta napisano: "Nowe w składzie? Gra-tu-le-wy, tzn. gratulujemy i mamy od razu propozycję na przyszłość. Lalka First Words Baby zachwyci każdego maluszka. Szukaj jej i innych zabawek na lidl-sklep.pl!". Ciąży oficjalnie pogratulowało też KFC, które opublikowało zdjęcia dwóch kubełków, małego i dużego, z hasłem "Mały Lewy".

Więcej o: