Sukienka córki Kasi Tusk jest piękna i niedroga. Wiemy, gdzie ją kupić

Kasia Tusk na swoim blogu i Instagramie regularnie pokazuje swoje stylizacje, ostatnio jednak zaczęła pokazywać ubrania dla dzieci, w które ubiera swoją córkę. Szara wełniana sukienka jest nie tylko urocza, lecz także stosunkowo niedroga.

 Ubrania dla dzieci są modne

Kasia Tusk ostatni wpis na swoim blogu poświęciła sztuce tworzenia wspomnień. Tekst jednak okrasiła jak zwykle pięknymi zdjęciami. Blogerka pozuje razem z córką na sopockiej plaży oraz u siebie w domu. Co ciekawe, czytelnicy mogli się dowiedzieć nie tylko, co ma na sobie modna mama, lecz także jej córka. 

Kto woli szukać ubrań dla swoich dzieci niż dla siebie ręka w górę!

- napisała Kasia Tusk. 

Zobacz w naszym wideo, w co ubrała swoją córkę Kasia Tusk:

Zobacz wideo

Co wyszukała tym razem dla córki? Szara wełniana sukienka pochodzi z firmy Roe&Joe. Marka za cel stawia sobie tworzenie ubranek nie tylko pięknych i oryginalnych, lecz także takich, które nie zaszkodzą naszej planecie. Do produkcji wykorzystywana jest organiczna bawełna oraz nici z recyklingu. Przy tak wielu zaletach, cena jest stosunkowo niska - 149 zł. 

Sukienka  Roe&Joe, którą nosi córka Kasi TuskSukienka Roe&Joe, którą nosi córka Kasi Tusk Screen z Roeandjoe.com/

Czapka dla dziecka i chusta do noszenia to już droższe produkty

Cena sukienki jest tym większym zaskoczeniem, że ubrania dla dorosłych i dzieci, o których pisze Kasia Tusk, rzadko kiedy kosztują mniej niż 200 zł. Nawet w tym samym wpisie blogerka wspomniała na przykład czapkę dla córki za 209 zł.

Komina z uszami marki Mille baby, który Kasia Tusk wybrała dla córkiKomina z uszami marki Mille baby, który Kasia Tusk wybrała dla córki Screen z Bebeconcept.pl

Czytelnicy zainteresowani dziecięcymi gadżetami mogli też przeczytać u Kasi Tusk, w jakiej chuście nosi córkę. To produkt marki Moon z Amsterdamu. Do produkcji wykorzystywany jest holenderski len. Cena? 79 euro, czyli około 340 zł. 

 

A jak Wam podobają się dziecięce modowe propozycje Kasi Tusk? Warte są swojej ceny?

Więcej o: