Przyszli rodzice - Andziaks i Luka ujawnili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Przyszła mama Angelika Zając, znana na You Tube jako Andziaks i jej partner Luka zrobili przyjęcie, na którym ujawnili płeć dziecka. Relację z całej imprezy opublikowali na YouTube.

Angelika Zając to 22-letnia influencerka. Od 2011 roku prowadzi swój kanał na YouTubie o tematyce modowej i urodowej. Na swoim kanale daje porady, przedstawia ciekawe stylizacje, pokazuje nowości zakupowe i testuje kosmetyki. Ostatnio Andziaks zaskoczyła swoich fanów informacją o ciąży.

Mama przedstawiła płeć dziecka

Przyszła mama aktywnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Od początku ciąży wstawia relacje i zdjęcia, na których widnieje ze swoim chłopakiem, ojcem dziecka. Angelika Zając i jej partner poznali płeć malucha przed kamerami. Z tej okazji zorganizowali przyjęcie dla najbliższych. Przekłuli czarne balony z napisem "Bor or Girl?", z których wypadło różowe kofetti. Para będzie miała córkę.

 

Dziecko z Instagrama

Na Instagramie Andziaks powiedziała, że hormony nie pozwalają jej montować filmu. Angelika pod zdjęciem napisała, co czuje:

Emocje, które towarzyszyły nam tego wieczoru są nie do opisania... Zapamiętam ten moment przebicia balonów do końca życia! Zapraszam Was na mój kanał, pojawił się na nim film z tego cudownego wieczoru. Montując ten film cały czas płakałam

Ostatnio płeć dziecka zdradziła inna młoda gwiazda, piosenkarka Sylwia Przybysz. Dziewczyna napisała:

Już za dwa miesiąca na świat przyjdzie mała Sysia

Zobacz, jak wygląda 16-20 tydzień ciąży. Badanie usg: czy to chłopiec, czy dziewczynka?

Zobacz wideo
Więcej o: