Anna Lewandowska pokazała, jak spędziła Dzień Niepodlegości. Było rodzinnie: Moja babcia jest cool

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Dzień Niepodległości spędzili w gronie rodziny. Na Instagramie znane małżeństwo pokazało kilka uroczych zdjęć ze spotkania z najbliższymi. Nie zabrakło też na nim babci Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska z babcią

Anna Lewandowska na Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z ważnych dla niej wydarzeń. Bez wątpienia spotkanie z najbliższymi w Dzień Niepodległości do takich należało. Jak dowiadujemy się z jej Instastories, do Lewandowskich dołączyła m.in. mama Roberta Lewandowskiego - Iwona Lewandowska, jego siostra Milena Lewandowska oraz babcia Anny Lewandowskiej. 

 
Moja Babcia jest cool. Super dzień z rodzinką!

- podpisała zdjęcie z babcią Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Od kilku miesięcy Anna Lewandowska nieco mniej rygorystycznie unika pokazywania twarzy swojej córki. Nie inaczej było i tym razem. Na zdjęciu z rodzinnego spotkania w Dzień Niepodległości Klara pozuje en face, a jej buzię przysłania nieco jedynie naklejka czerwonych okularów. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska z rodziną podczas Dnia NiepodległościAnna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska z rodziną podczas Dnia Niepodległości Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska w ciąży

"Anna Lewandowska jest drugiej ciąży" - tą radosną nowinę Robert Lewandowski obwieścił światu 6 listopada. Podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiacos strzelił w 59. minucie gola, po którym schował pod koszulkę piłkę i wziął kciuk do ust (zobacz: Anna Lewandowska jest w ciąży. Piłkarz potwierdził to podczas meczu). Po ostatnim gwizdku w rozmowie z niemieckim serwisem "Bild" zdradził więcej:

Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy.

W czwartym miesiącu ciąży lekarz może już rozpoznać płeć dziecka. Co jeszcze się z w tym czasie? Dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA