Kate Middleton wykradła się do pubu na spotkanie z mamami ze szkoły. Weszła tajnym wejściem

Kate Middleton niedawno udowodniła, że jest jak każda inna mama. Poszła na drinka do pubu z kilkoma innymi mamami ze szkoły swoich dzieci.

Dzieci księżnej w szkole

Czteroletnia księżniczka Charlotte rozpoczęła naukę w szkole Thomas's Battersea we wrześniu. Dołączając do swojego starszego brata, księcia Jerzego, sześciolatka, który uczęszcza do szkoły od 2017 roku. Kiedy ogłoszono przybycie księżniczki Charlotte do nowej szkoły, dyrektor powiedział:

Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego starszego brata, księcia Jerzego, w Battersea Thomasa

Integracja sławnej mamy z rodzicami 

Księżna Cambridge - 37 letnia Kate postanowiła zintegrować się z innymi rodzicami ze szkoły. Zakradła się przez tajne wejście do Hollywood Arms w Chelsea na imprezę. Chciała się ukryć, jak najdalej od wścibskich ludzi. Oczywiście miała jednego królewskiego ochroniarza, który bacznie ją obserwował podczas wyjścia. Wygląda na to, że Kate znów mogła poczuć smak normalności, spotykając się z innymi rodzicami. Prywatny pokój, w którym odbyło się spotkanie rodziców, kosztuje około 2500 funtów. Podobno ukryte drzwi zostały zainstalowane na użytek księcia Harry'ego w czasach kawalerskich. Dodatkowo pub ma powiązania królewskie po tym, jak poprzedni właściciele Willow Crossley z mężem, pomogli zrobić kwiaty i dekoracje na wesele księcia Harry'ego i Meghan. Właściciele baru mówią, że jest to popularne miejsce dla londyńskiej ludności:

Przez cały tydzień jesteśmy otwarci na spotkania towarzyskie w Chelsea. Z elektryczną atmosferą w piątkowe i sobotnie wieczory, zmieniamy się w brunche, a w weekendy mamy cudowną niedzielę, kiedy wspólnie pieczemy 

Zobacz "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Zobacz wideo
Więcej o: