Jarosław Bieniuk będzie tatą. Za trzy miesiące jego dziecko urodzi Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk, partner zmarłej Anny Przybylskiej, tata trójki dzieci, oczekuje kolejnego potomka. "Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem" - wyznała Martyna Gliwińska, była partnerka piłkarza.

Jarosław Bieniuk będzie po raz kolejny tatą. Mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci ze związku z Anną Przybylską - Szymona Bieniuka, Jana Bieniuka i Oliwię Bieniuk. Jego była dziewczyna Martyna Gliwińska oznajmiła, że jest z nim w ciąży. 

Jarosław Bieniuk zostanie tatą

Mężczyzna był w związku z Martyną Gliwińską przez trzy lata. Gliwińska na swoim profilu instagramowym pisała, że jest projektantką wnętrz i miłośniczką mody. 29-latka mieszka w Trójmieście, które stanowi tło dla prezentowanych przez nią stylizacji modowych. Drogi pary rozeszły się dwa lata temu. Po rozstaniu zostali przyjaciółmi. Niedawno okazało się, że była partnerka Jarosława Bieniuka jest w 6. miesiącu ciąży. Przyszła mama w rozmowie z  "Na Żywo", wyznała:

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu.

Kolejne dziecko Jarosława Bieniuka

Piłkarz przyznał, że jest bardzo zaskoczony wypowiedzią byłej partnerki. Nie mógł uwierzyć, że kobieta mogłaby coś takiego wyznać. Mówi, że sytuacja jest ciężka ze względu na różne okoliczności, ale starają się poukładać wszystko jak najlepiej dla dobra dziecka

Więcej o: