Olga Frycz jest na Bali z córką. Radzi, jak podróżować z dziećmi

Olga Frycz jest na wakacjach z córką. Wybrała się na jedną z wysp w Indonezji. Na Instagramie opowiedziała o podróżowaniu z dzieckiem i podzieliła się z fankami radami na ten temat.

Olga Frycz odkąd została mamą, co jakiś czas udostępnia zdjęcia z córką i dzieli się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. Na jej Instagramie pojawiły się relacje z wakacji na Bali, indonezyjskiej wyspie oraz podróży samolotem. 

Starajcie się wybierać loty nocne

- napisała aktorka. Ona leciała z córką z Warszawy do Dubaju o 13.00, a dziecko o tej porze jest bardziej żywiołowe. Gdy wybierze się nocne godziny, jest szansa na to, że będzie spało. Taką samą radę dała Edyta Pazura. Pisaliśmy o tym w artykule: Edyta Pazura o tym, jak podróżować z dziećmi. "Kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem". Jednak Olga Frycz miała szczęście, bo mimo podróży o tej porze, Helena spała 8 godzin. 

Przy odprawie powinnyście dostać miejsce specjalne dla siebie i „infanta”. Infant to w luźnym tłumaczeniu dziecko, które zmieści się do „basketu”, czyli do kosza/kołyski

- napisała. Olga tłumaczy, że chodzi o miejsca z większą ilością miejsca na nogi, przy ściankach działowych, na których są specjalne mocowania na te właśnie baskety dla infantów

Doradzam wgranie filmików z netflixa offline, z których można korzystać podczas lotu

- to pozwoli zainteresować i uspokoić dziecko w razie potrzeby. Ponadto gwiazda przypomina o tym, że ważne jest, aby dobrze spakować bagaż podręczny. Powinny się w nim znaleźć pampersy, chusteczki, zabawki, książki, kredki i przekąski. 

 
Cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość...

- aktorka zwraca uwagę na to, że warto być opanowanym i zabrać ze sobą "wewnętrzny spokój". Tym, którzy moga pozwolić sobie na bilet w biznes klasie, Olga Frycz poleca się na niego zdecydować. Przypomina również o ubezpieczeniu. Warto wykupić je już na miejscu. Przyda się na wypadek nagłych wizyt u pediatry. Koszt to ok. 200zł. 

A tak wyglądały wakacje Olgi Frycz w ubiegłym roku:

Zobacz wideo
Więcej o: