Anna Lewandowska jest w ciąży. Piłkarz potwierdził to podczas meczu

Anna Lewandowska spodziewa się dziecka. Robert podczas meczu wykonał gest, który świadczy o tym, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. W podobny sposób ogłosił pierwszą ciążę żony.

Anna i Robert Lewandowscy od 2017 roku są rodzicami Klary. Wkrótce dziewczynka będzie miała rodzeństwo. Piłkarz, podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus, po wspaniałej bramce swoim gestem, dał do zrozumienia, że Anna jest w ciąży. "Lewy" umieścił piłkę pod koszulką i włożył palec do buzi. Gdy Ania Lewandowska była w pierwszej ciąży, jej mąż w podobny sposób poinformował o tym fanów. 

Fani gratulują Annie i Robertowi Lewandowskim! 

Anna Lewandowska w ciąży 

Na twitterze Moniki Pyrek pojawiło się jej zdjęcie z Anną Lewandowską i wpis:

Tata już ogłosił światu super nowinę! Gratulacje kochani! Z dwójką raźniej - napisała, publikując fotografię z uśmiechniętą przyszłą mamą dwójki dzieci!

Anna Lewandowska jest wzorem dla wielu Polek. Jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vivy" powiedziała, że Klara bardzo lubi dzieci. Wiele osób wtedy domyśliło się, że wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy. Teraz wiemy, że para będzie miała kolejne dziecko.

Gratulujemy!

Więcej o: