Horoskop. Najlepszy tata według znaków zodiaku

Horoskop to coś, czym wiele osób kieruje się w życiu. Sprawdzamy, jak będzie wyglądał nasz dzień, kiedy warto zainwestować, a kiedy oszczędzać, komu zaufać. A co nam pokażą znaki zodiaku, jeśli chodzi o macierzyństwo? Sprawdź, które znaki zodiaku ukazują dobrych ojców.

Horoskop powie, jak wygląda zodiakalnie idealny tata

Jaki jest idealny tata? Czy powinien pracować, a po pracy zajmować się dzieckiem? A może powinien rezygnować z pracy, karmić i przewijać swoje dziecko? Jest wiele sposobów definiowania ojcowskiego ideału. Należy pamiętać, że nie ma doskonałych rodziców, każdy jest tylko człowiekiem. Warto, jednak sprawdzić, czy Twój partner ma predyspozycje do bycia dobrym tatą.

Znaki zodiaku charakteryzujące się cierpliwością

 • Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Mężczyzna spod znaku Koziorożca jest odpowiedzialny, obowiązkowy i wytrwały. Czasami wydaje się skryty i niedostępny. Pozytywne cechy to: cierpliwość, pracowitość i wytrwałość w długoterminowych celach. Jeśli zaakceptuje rolę ojcostwa, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić opiekę nad rodziną. 

 • Waga (23 września - 22 października)

Mężczyzna spod znaku Wagi to wykwalifikowany dyplomata. Z dziećmi rozmawia inteligentnie, negocjuje, zamiast krzyczeć i walczyć. Waga zauważa problemy emocjonalne u swoich dzieci i jest dobrym słuchaczem. Chce wiedzieć, jak się czują wszyscy w rodzinie i jak najszybciej rozwiązać wszelkie problemy. Jest tak zajęty staraniem się być uczciwym, przez co często jego dzieci mogą pozbawiać.

 • Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Chociaż człowiek spod znaku raka może być czasami natarczywy, to osoby są doskonałymi ojcami, są wrażliwe, cierpliwe i delikatne, natura raka i jego umiejętności nawiązywania więzi pomagają dzieciom czuć się bezpiecznie i kochane. Mężczyźni spod tego znaku przeżywają wszystko dużo bardziej, pierwszy ząbek, pierwsze słowo, pierwszy dzień w szkole.

 • Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Jeśli chodzi o rodzinę, Byk jest najbardziej opiekuńczym znakiem w Zodiaku. Robi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że jego dzieci mają to, co najlepsze. Skupia się na bezpiecznym otoczeniu, ale czasami trzeba przypomnieć, że dzieci nie są rzeczami i potrzeba dać im więcej uczuć. Byk będzie musiał nauczyć się nie być tak upartym, jeśli chodzi o rodzinę. Od czasu do czasu musi się wycofać i pozwolić swoim dzieciom znaleźć własną drogę.  

Te znaki zodiaku lubią dominować

 • Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lew uwielbia być głową rodziny. Zachęca swoje dzieci, by spełniały swoje marzenia, jakiekolwiek by nie były. Swoje dzieci chciałby zobaczyć w świetle reflektorów, stawia wysokie poprzeczki i ciężko mu pogodzić się, jeżeli coś nie jest po jego myśli. Potrzebuje zainteresowania ze strony dzieci i lubi, gdy wszyscy go doceniają.

 • Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta uwielbia przebywać w otoczeniu ludzi. Zachęcają swoje dzieci do nauki i częstego mówienia o sobie. Kochają spędzać czas z dziećmi w muzeum, oglądać filmy dokumentalne i dokształcać je. Nie są w stanie nawiązać więzi ze swoimi dziećmi tak, jakie chciałyby dzieci, ale robią wszystko, aby upewnić się, że są one inteligentnymi i wszechstronnymi osobami.

 • Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pasywna natura Panny jest sprzeczna z jego chęcią ustanowienia wszystkich zasad. Naprawdę chciałby, aby wszyscy w rodzinie robili to, co powinni przez cały czas, bez kłótni. Oczywiście to się nigdy nie zdarza, a wynikający z tego chaos życia rodzinnego może jeszcze bardziej zirytować Pannę. Krytyczny wobec wszystkiego tata zawsze wydaje się trochę rozczarowany każdą rzeczą, którą zrobi jego dziecko.

 • Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik bardzo troszczy się o najbliższych, ale często problemy z indywidualnymi relacjami z ludźmi. Lubi dominować i narzucać swoim dzieciom swoje racje. Może się jednak zmienić, a posiadanie rodziny jest jedną z niewielu rzeczy, które zachęcają Wodnika do nauki koncentracji na potrzebach innych osób. Dzieci Wodnika bardzo dobrze zdają sobie sprawę z wydarzeń na świecie, ponieważ ich tata zawsze zachęca je do zwracania uwagi, co można poprawić.

Znaki zodiaku, które reprezentują skrajności

 • Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby nie są racjonalnym, pracowitym wzorem do naśladowania, który tradycyjnie kojarzymy z ojcostwem, ale ich emocjonalna więź z dziećmi jest jedną z najsilniejszych, jakie kiedykolwiek można znaleźć. Wyobraźnia Ryby czyni go wspaniałym towarzyszem do zabaw. Mężczyzna Ryba jest uzdolniony artystycznie, emocjonalny i hojny. 

 • Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Narzucanie Strzelcom, by zaangażowali się w życie rodzinne, może być trudne. Mężczyzna spod tego znaku to wędrowiec, poszukiwacz przygód. Jeśli rodzina Strzelca jest równie chętna do eksperymentowania i odkrywania świata, będzie w stanie dać swoim dzieciom wdzięczność za podróże i naukę.

 • Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie ma wątpliwości, że Skorpion często okazuje się okrutny i lubi manipulować. Jeśli chodzi o jego własne dzieci, bardzo je kocha i jest lojalny. Czasami może nie wiedzieć, jak to wyrazić. Często odbierany jest negatywnie, ponieważ zwykle krytykuje ważne rzeczy, ale chce dowiedzieć się wszystkiego o swoich dzieciach.

 • Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran zachęca swoje dzieci, by robiły w życiu jak najwięcej i podejmowały wszelkie wyzwania, jakie stawia przed nimi życie. Chce, aby wyrosły na tak silnych i niezależnych, jak on. Baran może być najlepszym, najbardziej wspierającym ojcem lub może zostać jednym z tych apodyktycznych, prześladujących tatusiów, którzy nie wiedzą, kiedy przestać kontrolować swoje dzieci.

Zobacz jak w życiu miłosnym dają sobie radę Ryby

Zobacz wideo
Więcej o: