Edyta Górniak gratuluje dziecka Joannie Krupie. "Jest taka podobna do babci Joli, że szok"

Joanna Krupa po porodzie cieszy się dużym wsparciem rodziny i przyjaciół. Każdego dnia na jej Instagramie można przeczytać wiele miłych słów. Gratulacje złożyła jej m.in. Edyta Górniak.

Joanna Krupa od dnia porodu codziennie dzieli się zdjęciami córki. Publikuje posty na Instagramie, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród jej obserwatorów, w tym również gwiazd.

Edyta Górniak gratuluje

Joanna Krupa wstawiła nowe zdjęcie, na którym przytula się do swojej córki. W podpisie przeprosiła za to, że nie może się oprzeć, żeby nie publikować zdjęć Ashy. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Miłe słowa wysłały m.in. aktorka Gretchen Rossi, modelka Zosia Nowak czy tancerka Ida Nowakowska. Gratulacje złożyła również Kinga Rusin, która skomentowała, że dziewczynka jest cudna. Najwięcej pozytywnych słów napisała Edyta Górniak:

Joasiu! Gratuluję z całego serca. Jest taka podobna do babci Joli, że szok.

Piosenkarka w kolejnych komentarzach dodała, że jest bardzo szczęśliwa. Cieszy się, że w końcu może zobaczyć piękną buzię dziecka, którą całowała, kiedy mała była jeszcze w brzuchu mamy. Zaznaczyła też, że córka Joanny Krupy urodziła się tego samego dnia, co ich przyjaciel, producent muzyczny David Foster. Edyta pisze, że to dobry znak. 

Imiona dla dzieci gwiazd często są nietypowe. Co oznacza imię Asha-Leigh?

Joanna Krupa dostaje gratulacje w szpitalu

Modelka podzieliła się na swoim Instagramie relacją z odwiedzin siostry, Marty Andretti, która jest zachwycona siostrzenicą. Marta kilka dni przed porodem pojawiła się w Los Angeles, żeby towarzyszyć siostrze w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

 
Więcej o: