Edyta Pazura o tym, jak podróżować z dziećmi. "Kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem"

Edyta Pazura jest mamą Amelii, Antka i Rity. Gwiazda odbyła ostatnio z dziećmi podróż do USA. Opisała na Instagramie, jak wyglądał lot.

Edyta Pazura leciała ostatnio sama z dziećmi z Nowego Jorku. Gwiazda odpowiedziała na prośbę fanów i opisała lot. Przyznała, że "pasażerowie mieli nietęgie miny i chyba nerwy w strzępach", gdy wchodziła na pokład z trójką dzieci

Podróż Edyty Pazury z dziećmi - jak wyglądała?

Edyta zdradziła, że panie Stewardesy bardzo pomogły przy starszych dzieciach, gdy ona musiała zająć się Ritą. 

Ja tylko pilnowałam, żeby Antek i Amelka zawsze odpowiadali: „dziękuje i proszę

- relacjonuje. Stwierdziła jednak, że nawet ta najmłodsza córka, Rita to "prawdziwy mały podróżnik". Zasypiała już podczas startu samolotu, dlatego Pazura zachęca do wybierania nocnych połączeń. Jest wtedy duża szansa, że dzieci będą spać podczas lotu.

 
Karmię jeszcze piersią, co jest niecenione przy takich właśnie dalekich podróżach

- wyznała gwiazda. (Coraz więcej kobiet mówi o karmieniu piersią, więcej na ten temat w artykule:  Karmiące Polki wychodzą na ulice. Koniec z karmieniem obok przewijaków? [ZDJĘCIA]).

Edyta Pazura napisała również, że po wylądowaniu, jeden z pasażerów powiedział jej: „To niesamowite jakie ma Pani grzeczne dzieci”, na co odpowiedziała:

Tak proszę Pana, bo my kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem

Podróż z dziećmi - wskazówki od "latającej niani"

Lot z niemowlakiem przeraża wielu rodziców. "Latająca niania" dała wskazówki, jak podróżować z dziećmi. Georginia Tait sugeruje rodzicom, aby nie obawiali się korzystać z rozrywki w samolocie w celu rozbawienia dzieci. Przypomina jednak, aby robić to z umiarem. Zwraca uwagę na to, że podczas podróży zmieniają się strefy czasowe, należy się do nich dostosować. Niania zaleca rodzicom zabieranie dodatkowych pieluch i jedzenia dla dziecka. Twierdzi również, że dobrze jest zabrać do samolotu pluszową maskotkę i dawać dziecku, gdy nie czuje się najlepiej. Zabawki można używać również jako "nagrodę" za dobre zachowanie, np. siedzenie podczas startu i lądowania.  Georgina zdradziła, że kluczowe jest jednal pozostanie "zrelaksowanym jak tylko się da".

Georgina Tait to 25-letnia opiekunka dla dzieci, która pochodzi z West Country. Została przeszkolona w prestiżowym Norland College wraz z królewską nianią Marią Borrallo. Teraz współpracuje z liniami lotniczymi Ethiad.

Więcej o: