Robert Burneika właśnie został ojcem. Teraz pokazał, jak "hardkorowa córeczka" odpoczywa po jedzeniu. Rozczulające!

Robert Buernika właśnie został ojcem. Dumny tata pierwsze zdjęcie "hardkorowej córeczki" pokazał już ze szpitalnej sali. Na kolejne wspólne fotografie nie trzeba było długo czekać.

Robert Burneika, znany jako Hardokorowy Koksu, we wtorek 29 października powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Sportowiec został tatą "hardkorowej córeczki".

 
Moja hardkorowa córeczka

- podpisał zdjęcie z córką Robert Burneika. 

Robert Burneika został ojcem

Robert Burneika został ojcem po raz pierwszy. 41-letni sportowiec już od kilku miesięcy chwalił się ciążą swojej partnerki Kai Kędzierskiej. Można się było więc spodziewać, że nie pozwoli swoim fanom długo czekać na pierwsze fotografie "hardkorowej córki". Po raz pierwszy pokazał ją tuż po porodzie. Dzień później wrzucił kolejne zdjęcie. Tym razem wyjątkowo rozczulające: noworodek drzemie po jedzeniu w ramionach swojego taty.

 

Burneika słusznie korzysta z chwili odpoczynku. Każdy rodzic potwierdzi, że powiedzenie "spać jak dziecko" nie do końca ma swoje odwzorowanie w rzeczywistości. Niemowlę rzadko przesypia całe noce, co bywa wyczerpujące zarówno dla mamy, jak i taty. Kiedy jednak niespokojny sen malucha powinien nas zaniepokoić? Zobacz w naszym wideo, ile powinno spać dziecko.

Zobacz wideo
Więcej o: