Ricky Martin po raz kolejny został tatą. "Nasz synek Renn Martin-Yosef jest tutaj"

Ricky Martin jakiś czas temu ogłosił, że wraz z mężem spodziewają się kolejnego dziecka. Teraz młody tata pochwalił się w mediach społecznościowych wieścią, że ma kolejnego synka.  Urodziła je surogatka.

Ricky Martin podczas odbierania nagrody na uroczystej gali Human Right Campaign National Dinner w Waszyngtonie ogłosił, że spodziewa się z mężem kolejnego dziecka. Synek jest już z Rickym i Jwanem. Piosenkarz o tym, że po raz kolejny został tatą napisał na Instagramie.

"Nasz synek Renn Martin-Yosef  jest tutaj"

 

Ricky Martin jest jeszcze tatą Lucii, którą urodziła matka zastępcza w 2018 roku oraz bliźniaków Matteo i Valentino, którzy przyszli na świat w 2008 roku, także dzięki surogatce.

 

Ricky Martin skorzystał z pomocy surogatki

Ricky Martin nie jest jedyną znaną osobą, która skorzystała z pomocy surogatek (o innych gwiazdach, które to zrobiły, przeczytasz w artykule: Sławne gwiazdy, które skorzystały z pomocy surogatek). Surogatka to kobieta, która użycza swojego brzucha parze osób, nosi i pielęgnuje ciążę, a po porodzie oddaje im dziecko.

Na świecie z usług surogatki korzystają pary, które ze względów zdrowotnych, nie mogą mieć potomstwa. Najczęściej decydują się na to osoby, u których zawiodły metody leczenia oraz inne sposoby uzyskania potomstwa. Zawód surogatek budzi wiele kontrowersji i w wielu państwach (w tym Polsce) jest nielegalny.

Ricky Martin zyskał popularność, dzięki piosence "Livin la vida loca", posłuchaj jej w nietypowej wersji:

Zobacz wideo
Więcej o: