Agnieszka Sienkiewicz o wracaniu do formy sprzed ciąży: "Siniaki, zdarty łokieć... Walka nie jest łatwa"

Agnieszka Sienkiewicz niedawno urodziła drugą córkę. Aktorka udostępniła zdjęcie sprzed ciąży. Obecnie waży 10 kilogramów więcej. Opisuje fankom, co znaczy dla niej "być w formie".

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wyglądał jej brzuch przed ciążą. Jak poinformowała, teraz waży 10 kilogramów więcej niż ważyła podczas tej sesji zdjęciowej. Aktorka napisała, że jest po ciężkim treningu. Podzieliła się z fanami swoimi odczuciami w związku z powrotem do formy. 

Efekt? siniaki i zdarty łokieć. Walka o powrót do formy nie jest łatwa
 

Po porodzie nasze ciało nie przypomina tego, do którego przyzwyczaiłyśmy się przed ciążą. I mimo że w tym okresie uwagę pochłania przede wszystkim dziecko, wiele kobiet jak najszybciej chce wrócić do poprzedniej formy. Sienkiewicz tłumaczy, czym dla niej jest forma:

Chyba takim momentem, kiedy czujemy się dobrze i pewnie w swoim ciele i nie ma znaczenia, czy jest to rozmiar XS czy L

- pisze. Tłumaczy, że mimo dodatkowych kilogramów czuje się "piękna i dobra".

Gwiazdy pokazują sylwetki po ciąży 

Nie tylko Agnieszka Sienkiewicz poruszyła temat wyglądu młodych mam. Ania Skura to blogerka i podróżniczka, która wzięła udział w show "Agent Gwiazdy". Ona także podzieliła się refleksjami na temat sylwetki przed i po ciąży. Opublikowała zdjęcia, na których widać zmiany, jakie zaszły na jej ciele. 

Byłam aktywna i przed ciążą, i w trakcie. Myślałam,że to wystarczy, żeby zaraz wrócić do dawnego wyglądu. Tu zaskoczenie. Zamiast kilku kilogramów przybyło aż osiemnaście.

- napisała na Instagramie. 

 

Jeśli zależy ci na tym, aby mieć płaski brzuch i chcesz jak najszybciej wrócić do formy:

  • Zrezygnuj ze słodyczy. Jeśli czujesz ogromną potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego raz na jakiś czas, zrób to w godzinach przedpołudniowych.
  • Podstawowa zasada większości diet: nie jedz na noc. Postaraj się, aby twój ostatni lekki posiłek miał miejsce 3-4 godziny przed pójściem spać.
  • Jedz częściej, ale mniej - zaleca się spożywanie 5 posiłków dziennie.
  • Wprowadź do swojej diety jak najwięcej produktów bogatych w błonnik. Błonnik przyspiesza pracę metabolizmu oraz redukuje uczucie głodu, dzięki czemu łatwiej nam powstrzymać się przed podjadaniem między posiłkami.

Jak zrzucić brzuch po ciąży?

Zobacz wideo
Więcej o: