Syn Filipa Chajzera skończył dwa lata. Dostał od ojca zaskakujący prezent

Filip Chajzer zaskoczył swoich instagramowych fanów, dodając zdjęcie prezentu, jaki podarował synowi na drugie urodziny.

Filip Chajzer bardzo lubi zaskakiwać swoich najbliższych oryginalnymi prezentami. Trzy lata temu sprawił ojcu spóźnioną niespodziankę - specjalistyczną kosiarkę. "Można się bawić bez proszku? Wystarczy trawa" - zażartował Filip. Rok temu udostępnił na swoim profilu na Facebooku, wpis na temat prezentu dla mamy. Napisał:

To nie jest zwykły post. To prezent dla mojej mamy z okazji jej święta. Mamo, w tym roku zamiast kolacji, weekendu w spa, czy w Paryżu, przelewam pieniądze na schronisko dla psów w Celestynowie, któremu po 60 latach działalności grozi zamknięcie
 

Oryginalny prezent

Dwuletnie dzieci zazwyczaj dostają zabawki i ubranka. Filip Chajzer wpadł na bardziej oryginalny pomysł. Podarował mu dziecięcy fotel. Idealny do oglądania bajek i odpoczynku. Fotel wygląda jak miniaturka mebla dla dorosłych. O całej sytuacji dowiedzieć się można było z mediów społecznościowych prezentera.  Pod zdjęciem dodał wpis:

Klasyk polskiej budowy. Ilu fachowców potrzeba, żeby wkręcić nóżkę? Co trzy głowy to nie jedna. Wiem, że to dość ekscentryczny prezent, jak na drugie urodziny, ale spotkał się ze wspaniałym przyjęciem przyszłego zasiadacza

Zobacz, jak Filip Chajzer ćwiczy

Zobacz wideo

Fotelowy trend

Pod postem pojawiło się wiele relacji i komentarzy. W szczególności od grupy kobiet można przeczytać wpisy, że one również kupiły, bądź kupią swoim dzieciom fotele. Obserwatorki zaczęły wstawiać zdjęcia swoich pociech na fotelach i gratulować pomysłu na cudowny prezent. Nie zabrakło również życzeń dla syna. 

"O rany to cudowny prezent, już wiem co kupimy na 1 urodziny"

"Te fotele są przecudne, moje marzenie było mieć taki fotelik. Dla dzieciaczka na pewno są super czują się jak dorośli"

"Mój synek też uwielbia fotele. Ma roczek i też mu taki kupimy jak ma mu sprawiać radość"

Myślicie, że taki fotel to dobry pomysł dla dziecka?

Więcej o: