Netflix zaprasza na świąteczne filmy dla dzieci. Zobacz pięć najlepszych

Netflix  udostępnił świąteczne filmy dla dzieci. Platforma przygotowała filmy, które pomogą uzyskać świąteczny nastrój. Nie musisz czekać na premierę. Są już dostępne.

Netflix to idealna opcja, żeby zająć dzieci, kiedy rodzice szykują dekoracje. Boże Narodzenie to intensywny czas, w którym jest wiele do zrobienia. Pakowanie prezentów, pieczenie ciasteczek. Aby poczuć magię świąt, warto włączyć jeden z najlepszych świątecznych filmów na Netflixie. 

Netflix gotowy na nadchodzący sezon. Magiczne kody dostępu

Platforma wprowadziła ułatwienie dla dzieci i rodziców - stworzyła kody, które kategoryzują ofertę. Po zalogowaniu się do Netflix w przeglądarce internetowej wystarczy wpisać: http://www.netflix.com/browse/genre/X i "x" zamieniać na poszczególne kody:

  • 1474017 - znajdziesz wszystkie rodzaje świątecznych filmów dla dzieci i rodzin.
  • 1477201 - znajdziesz filmy dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat.
  • 1477204 - znajdziesz filmy dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat.
  • 1477206 - znajdziesz filmy dla dzieci w wieku 11 i 12 lat.

Netflix - świąteczne filmy dla dzieci - TOP 5 

1. "StoryBots Christmas" to półgodzinny program, w którym jeden z postaci udaje się do Świętego Mikołaja po prezenty. Dowiaduje się, że Boże Narodzenie to nie tylko podarunki. Pozytywny przekaz i krótki czas trwania filmu sprawiają, że jest on odpowiedni dla najmniejszych widzów.

Zobacz wideo

2. "Święta Angeli" to bajka stworzona na podstawie książki dla dzieci "Angela i mały Jezus" autorstwa Angeli's Ashes, Franka McCourta. 30-minutowa akcja następuje po wigilii Bożego Narodzenia i przedstawia świąteczne, magiczne wydarzenia z życia 6-letniej Angeli.

Zobacz wideo

3. "Świąteczne psiaki" - twoja rodzina kocha psy? Masz szczęście: Netflix posiada wiele świątecznych filmów z czworonogami. Słodkie szczeniaki powracają z nowymi perypetiami. Prawa Łapka, zadziorny synek pomocnika Świętego Mikołaja (Prawej Łapy), zapomniał o znaczeniu świąt. W odnalezieniu uśmiechu pomogą mu przyjaciele.

Zobacz wideo

4. "Osobista historia Benji'ego" to 30-minutowy film. Został wyemitowany w telewizji w 1978 roku. Jeśli twoje dzieci kochają małe szczeniaki, koniecznie powinny go obejrzeć

Zobacz wideo

5. "Grinch - świąt nie będzie" to film reżyserii Chucka Jonesa to klasyk. Trwa tylko godzinę. W małej wiosce trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Grinch, który nienawidzi świąt, robi wszystko, by je zniszczyć.

Zobacz wideo

TOP 5 świątecznych filmów dla dzieci to idealna lista filmów, które warto obejrzeć. Najważniejsze jest to, że są one dostępne zawsze, gdy ich potrzebujesz - nie trzeba przełączać programów w telewizji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.