Reese Witherspoon pokazała 16-letniego syna. Fani: "Syn? Ten facet wygląda jak Twój brat"

Reese Witherspoon wygląda jakby czas się dla niej zatrzymał. Do tego stopnia, że różnicy wieku między nią a jej synem prawie nie widać.

Reese Witherspoon, amerykańska aktorka znana m.in. z filmu "Legalna blondynka" i serialu "Małe kłamstewka" ma trójkę dzieci - 20-letnią Avę i 16-letniego Deacona z małżeństwa z aktorem Ryanem Phillippe oraz 7-letniego Tennessee, którego ojcem jest obecny mąż aktorki Jim Toth. Para mieszka z dwoma synami, podczas gdy Ava jest obecnie na studiach na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Reese na czerwony dywan często zabiera Avę. Ich wspólne zdjęcia wywołują poruszenie w mediach, ponieważ dziewczyna wygląda jej słynna mama w młodości. Ostatnio Reese pokazała także zdjęcie z synem Deaconem. Fani komentują: "Syn? Ten facet wygląda jak Twój brat". Na fotografii naprawdę wyglądają jak rodzeństwo.

Urodziny syna

Aktorka na Instagramie życzyła Deaconowi szczęśliwych 16 urodzin:

Wszystkiego najlepszego z okazji 16. urodzin tego faceta, jego jasny uśmiech poprawia mi każdy dzień

- pisze na portalu aktorka. Życzenia uzyskały 785 512 tysięcy polubień. Syn jako pierwszy skomentował życzenia: pisząc: „Dzięki mamo. Tak bardzo cię kocham”. Nastolatek również zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa i napisał: „16 lat. Jestem wdzięczny za każdą sekundę. Kocham wszystkich, którzy w tym czasie byli częścią mojego życia, ucząc mnie wszystkiego, co teraz potrafię. Dziękuję wszystkim za życzenia. ”

 

Jak brat z siostrą

Deacon coraz bardziej przypomina swoją piękną i zdolną mamę. Mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Na dodawanych przez kobietę zdjęciach widać, że często spędzają razem czas. Chodzą na zakupy, tańczą w ogrodzie. Parę tygodni temu matka wstawiła film z synem, na którym prosi o instrukcję aplikacji TikTok. Syn powiedział:

Wyglądasz całkiem fajnie, kiedy to robisz

„To takie zawstydzające” - mówi do kamery, sygnalizując nagrywającemu, by przestał filmować. „Wydaje mi się, że go przebiłam”- aktorka podpisała swój film dodając emoji śmiechu i płaczu.

Więcej o: