Fani krytykują modelkę: "Jesteś pewna, że jesteś w ciąży?"

Belle Lucia to 24-letnia, australijska modelka, która niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami swojego brzucha na Instagramie. Nikt nie powiedziałby, że jedno z nich przedstawia modelkę w 35 tygodniu ciąży.

Belle Lucia w kwietniu ogłosiła, że jest w ciąży i wywołała tym zamieszanie wśród 1,4 miliona obserwujących na Instagramie. Do trzeciego trymestru ciąży nie było widać, że spodziewa się dziecka.

Modelka udostępniła zdjęcia swojego brzucha z całego okresu ciąży w mediach społecznościowych i spotkała się z krytyką. Pojawiły się komentarze, w których internauci pisali, że nie jest w ciąży. „Kobiety rosną w różnym tempie, a to, że nie mam brzucha, nie oznacza, że nie jestem w ciąży” - tłumaczyła modelka. Dodała:

To, że nie pokazuję tyle, ile chcesz, nie oznacza, że moja ciąża jest niezdrowa
 

Zdrowe dziecko

Kilka dni po urodzeniu dziecka, młoda mama wywołała jeszcze większe zamieszanie wśród swoich obserwatorek po tym, jak oświadczyła, że nie będzie dzielić się niczym na temat swojego dziecka. Wstawia zdjęcia ze swoim dzieckiem, lecz nie ujawnia szczegółów. Opisała tylko, że narodziny były najlepszym momentem w jej życiu. „Gdybym mogła, rodziłbym codziennie" - żartowała Belle w komentarzach pod zdjęciem. 

Nie jesteś Kim Kardashian. Nawet ona podzieliła się imionami czwórki swoich dzieci

- skomentowała jedna z osób.

Rozumiem celebrytkę ukrywającą imię swojego dziecka, ale Ty nie jesteś znaną gwiazdą Hollywood

- skomentował ironicznie jeden z internautów. Belle Lucia odpowiedziała, że 1,4 miliona ludzi znających imię i tożsamość dziecka spowodowałoby, że czułaby się niekomfortowo.

Jaka modelka puszcza dziecku w brzuchu muzykę?

Zobacz wideo

Częściowa prywatność

Matka i jej partner nie oznaczają się w mediach społecznościowych. Modelka wyznaje, że będzie udostępniała zdjęcia swojego dziecka, ale nie będzie zdradzała szczegółów na jego temat.

Zdecydowanie zachęcam do robienia jak największej ilości zdjęć i filmów, aby spojrzeć wstecz na ten wyjątkowy moment

- dodała Belle.

Więcej o: