Ewa Farna podarowała wózek rodzinie zastępczej. To niejedyny piękny gest z jej strony

Ewa Farna wykorzystuje swoją sławę w szlachetnym celu. Na jej profilu instagramowym pojawił się post, z którego dowiadujemy się, że gwiazda pomaga innym. Oddaje im swoje rzeczy.

"Nawet komercyjny post może zrobić trochę dobra" - napisała Ewa Farna pod wpisem, w którym poinformowała, że będzie czasem polecać na Instagramie produkty dla dzieci. Dodała jednak, że będą to rzeczy sprawdzone przez nią i uznane za godne uwagi. Dzięki postom reklamującym produkty dla dzieci będzie pomagać innym.

Nie wciskam swoim fanom kitu i nie szastam ich zaufaniem

- napisała. Farna pomaga rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji. Wózek marki Bugaboo, warty około pięciu tysięcy złotych, gwiazda ma przekazać rodzinie zastępczej opiekującej się dzieckiem, które nie ma biologicznych rodziców.

 

Na tym nie koniec pomocy piosenkarki

Daj mi znać, kto według ciebie potrzebowałby tak niesamowitego wózka

- dodała w komentarzu pod postem. Ewa Farna napisała też, że ma do oddania łóżeczko. Zaapelowała do fanów:

Napiszcie do mnie w wiadomości, czy jest ktoś w waszej okolicy, kto nie może sobie pozwolić na kupno mebli. Wyślemy łóżeczko dostawne Shnuggla do kogoś, komu się przyda
 

Gwiazda przekazała również wyprawkę dla noworodka Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnemu. Co sądzicie o takim zachowaniu gwiazdy?

O tym, co powinno znaleźć się w wyprawce dla noworodka dowiesz się z filmu:

Zobacz wideo

Co sądzicie o takim zachowaniu gwiazdy?

Więcej o: