Sylwia Przybysz w sesji ciążowej. Zdjęcie zrobiła inna gwiazda

"Stan błogosławiony to najpiękniejsze, co mi się w życiu przytrafiło" napisała Sylwia Przybysz pod zdjęciem z sesji ciążowej, które wykonała inna gwiazda.

Sylwia Przybysz w ciąży

Sylwia Przybysz to wokalistka, blogerka i prowadząca "The Voice Kids". Zaczęła od wykonywania coverów, które publikowała na YouTubie. Jest w związku z Janem Dąbrowskim - youtuberem i influencerem, który znany jest pod pseudonimem jdabrowsky. Młoda para spodziewa się dziecka, a termin porodu przypada na styczeń.

Sesja ciążowa z brzuszkiem

Sylwię na sesję ciążową zaprosiła inna gwiazda - Sylwia Bomba. Sylwia występuje w programie "Gogglebox", jest fotografką - w opisie na Instagramie zamieściła info, że jest magistrem sztuki po Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Sama jest mamą 10-miesięcznej Antosi. Przed jej obiektywem ostatnio pozowały m.in. koleżanka Sylwii z "Gogglebox" Ewa Mrozowska i Ola Żuraw z córką Polą. Romantyczne zdjęcie Sylwii na tle betonowej ściany w sukni z delikatnej tkaniny bardzo spodobało się fanom. Piszą:

CUDOWNE ???????????? Sysia, promieniejesz!!
Gratulacje! Pięknie wyglądasz!
 
Zobacz wideo

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - plany na przyszłość

Sylwia Przybysz w ciąży, zwłaszcza teraz, kiedy zbliża się rozwiązanie, była mniej aktywna w social mediach. Instagramerka przyznała, że w czasie wolnych dni śpi. Dostaje dużo pytań od fanów o płeć dziecka. Zapowiedziała, że niedługo to ogłosi, ale nie zdradzi imienia.

Para planuje ślub, ale nie chce go organizować na siłę i na szybko. Sylwia chce się do ślubu przygotować, żeby wszystko wyglądało tak jak sobie wymarzyła. 

Więcej o: