Myślicie, że imię dziecka Kim Kardashian jest dziwne? Miała jeszcze dwa inne pomysły

Kim Kardashian i Kanye West lubią oryginalne imiona dla dzieci. Najmłodsze dziecko pary - Psalm, miał nosić imię jednego z proroków ze Starego Testamentu. Stanowczo zaprotestowała siostra Kim - Kylie.

Imiona dzieci gwiazd 

W najnowszym sezonie rodzinnego show "Z kamerą u Kardashianów" Kim przedstawiła nowego członka rodziny. Kilkudniowy Psalm, którego poród był relacjonowany w programie, miał swój debiut przed kamerami. Sławna mama wyjaśniła, skąd pomysł na jego imię

Miał mieć na imię Ye (pseudonim Kanyego Westa, skrót od Yeezy, nazwy jego marki modowej), ale Kanye nie polubił tego pomysłu, bo Ye nic nie znaczy. Sprawdziliśmy każde imię z Biblii, które zaczyna się od przedrostka Ye. Jedynym było Yehezkel (Ezechiel, prorok ze Starego Testamentu). W ostatniej chwili zadzwoniła Kylie i powiedziała 'nie'.

Słynne małżeństwo w wyborze imion dla dzieci jest dalekie od tradycji. Każde dziecko dostało krótkie imię, gwiazda w wywiadach przyznawała, że zależało jej na tym, żeby było jednosylabowe. Stąd North (sześć lat), Saint (trzy i pół roku), Psalm (sześć miesięcy). Wyjątek to roczna Chicago, ale dziewczynka i tak jest nazywana skrótem "Chi". 

Kim Kardashian i jej siostra Kourtney zabrały swoje rodziny do Armenii. Podczas tradycyjnej ceremonii odbył się chrzest dzieci:

Zobacz wideo

Biblijne imię dla dziecka

Synek pary dostał równie nietypowe, co Ezechiel, imię - Psalm. "Psalm i Saint brzmią dobrze razem" - dodała Kim, odnosząc się do imienia pierwszego syna jej i Westa, trzyipółletniego Sainta właśnie.

Skąd inspiracja Biblią? Kanye West wydaje płytę pod tytułem "Jesus is King", coraz większej popularności nabierają organizowane dla elit koncerty rapera z chórem, pod nazwą Sunday Service. Kim opowiedziała w swoim reality show, że West przeszedł duchową przemianę i uważniej przygląda się jej seksownemu wizerunkowi. Nawet zaprotestował przed wyjściem Kim w sukni mocno opinającej ciało na czerwony dywan podczas imprezy świata mody - Met Gala.

Więcej o: