Gwiazda znanego amerykańskiego serialu rodziła przez 33 godziny. Fragmenty porodu uwieczniła na nagraniu

Shay Mitchell udostępniła na YouTubie film z narodzin córki. Opisuje w nim swój wyczerpujący, 33-godzinny poród.

Shay Mitchell i jej chłopak Matte Babel swoje pierwsze dziecko powitali w październiku. Aktorka serialu "Słodkie kłamstewka" ("Pretty Little Liars") dodała na Instagramie zdjęcie przedstawiające dziecięcą rączkę.

Shay Mitchell miała sporo obaw

Aktorka nie lubi szpital, chciała opóźnić wyjazd. Planowała jak najdłużej przebywać w domu podczas porodu. Nagle pojawiły się bóle. Uznała, że są zbyt silne, więc para od razu pojechała do szpitala.

W drodze Shay martwiła się, ponieważ od dłuższego czasu nie czuła ruchów swojej córki. Celebrytka już wcześniej była w ciąży, która zakończyła się poronieniem, stąd obawa, że sytuacja może się powtórzyć.

Shay Mitchell opublikowała film na YouTubie

Aktorka udostępniła na YouTubie, gdzie prowadzi swój kanał, wideo przedstawiające fragmenty porodu. Na początku 11-minutowego filmu Shay wygląda na absolutnie przerażoną:

O mój Boże, wody mi odeszły. Dzięki Bogu mam na sobie jedną z tych pieluch.

USG pokazało, że z córeczką pary wszystko jest w porządku. Shay i Matte długo czekali na przyjście na świat swojego malucha. Po 13 godzinach lekarz zalecił podanie środka przyspieszającego poród.

 

Shay Mitchell urodziła po ponad 30 godzinach

Dopiero po 33 godzinach dziecko przyszło na świat. Świeżo upieczona mama wybuchła płaczem, kiedy po raz pierwszy przytuliła noworodka. Ujawniła na Instagramie, że została w szpitalu jeszcze dwa dni. Choć poród trwał tak długo, powiedziała, że to najlepsze doświadczenie w jej życiu.

 
Więcej o: