Tak wyglądały urodziny syna Kożuchowskiej. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z imprezy

Małgorzata Kożuchowska wyprawiła imprezę synowi z okazji jego piątych urodzin. Opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać, że świętowali w "kosmicznym stylu".

Małgorzata Kożuchowska pięć lat temu urodziła syna Jana. Szczęśliwa mama w ubiegłym roku zorganizowała chłopcu przyjęcie urodzinowe w stylu strażackim. Teraz także zrobiła mu niespodziankę. Urządziła imprezę w klimacie NASA. Wystrój domu był więc kosmiczny. Na zdjęciach, które udostępniła w relacji na Instagramie, widać srebrzyste balony w kształcie rakiet i kosmonautów oraz inne ozdoby w podobnym stylu. W ogrodzie znajdował się z kolei bufet pełen przysmaków, także w klimacie kosmosu. Aktorka dopracowała każdy szczegół. 

Pisaliśmy także o tym, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe, które przygotowała Olga Frycz dla swojej córki. Mama rocznej Helenki sama udekorowała dom i - co najważniejsze - sama przygotowała jedzenie, które ze smakiem zjedli goście. Przepis na sałatkę, którą mieli okazję skosztować, znajduje się w artykule: Olga Frycz sama przygotowała jedzenia na przyjęcie córki. W menu libańska sałatka i ciasta Bohosiewicz. Proste i zdrowe!

Jak urządzić przyjęcie urodzinowe w domu?

Urodziny dziecka są ważnym wydarzeniem zarówno dla rodziny, jak i solenizanta. Dlatego przyjęcie powinno być dobrze zorganizowane. Najlepiej zacząć od zaplanowania wszystkich elementów - listy gości, menu, zabaw i atrakcji oraz przygotowania zaproszeń. Należy zadbać o wystrój pokoju, w którym dzieci będą się bawić oraz przygotować ciekawe gry i zabawy. Jeśli dziecko lubi spokojne zabawy, to tego typu impreza będzie dla niego doskonała, a od ciebie nie będzie wymagała wielu przygotowań. Zadbaj o urodzinową atmosferę i pozwól dziecku wymyślać atrakcje na tę okazję. Dobrym pomysłem jest wybranie motywu imprezy, tak jak zrobiła to Kożuchowska.

Bufet ze słodkościami to jeden z ciekawszych pomysłów. Powinien być kolorowy. Na przyjęciach dla dzieci świetnie sprawdzają się czekoladowe babeczki, owoce, cukierki, lemoniada i popcorn. 

 

Ścianka udekorowana według motywu. Dziewczynki na pewno będą zachwycone, jeśli będą miały okazję pobawić się w kącie z jednorożcem. 

 

Przyjęcie urodzinowe dla chłopców można urządzić np. w stylu boho.

 

Nie można zapomnieć o torcie. Jest obowiązkowym elementem każdego przyjęcia urodzinowego. 

 

A tak wyglądały 30. urodziny syna Joanny Przetakiewicz

Zobacz wideo
Więcej o: