Halloween. W Lidlu maski i niedrogie dekoracje. Nasz hit to zestaw kreatywny. Twoje dziecko będzie zachwycone

Halloween już w Lidlu. Jeśli planujecie zorganizować halloweenową imprezę albo szukacie ciekawych akcesoriów do swojego przebrania, koniecznie wybierzcie się do dyskontu. Nie wydacie dużo!

Halloween tuż, tuż. Lidl o tym pamięta i 21 października zaprezentował swoim klientom bogatą ofertę dekoracji i rekwizytów, które przydadzą się na każdej halloweenowej imprezie. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów w dyskoncie. 

Halloween. Lidl - dekoracje

Jeśli chcecie udekorować dom na Halloween, przyjrzyjcie się koniecznie ofercie, którą przygotował Lidl. Za 14,99 zł kupicie łańcuch świetlny (dostępne są aż trzy wzory), natomiast za 6,99 zł osiem wzorów naklejek 3D lub naklejek z metalicznym halogenem. W tej samej cenie są też dmuchane dekoracje (duch, nietoperz, dynia i kościotrup). 

Halloween. Lidl proponuje klientom niedrogie dekoracjeHalloween. Lidl proponuje klientom niedrogie dekoracje Mat. promocyjne/Lidl

Osoby, które wolą nieco bardziej subtelne akcenty dekoracyjne na Halloween, mogą już za 7,99 zł kupić nastrojowe świeczki. Do wyboru są trzy wzory: dynia, znicz-dynia i kubeczek z pająkami. 

Halloweenowe świeczki z LidlaHalloweenowe świeczki z Lidla Mat. promocyjne

Halloween. Lidl - zabawa z dzieckiem

Przygotowania do Halloween można zacząć już teraz, zwłaszcza jeśli chcecie zrobić dekoracje samemu. Dobrym pomysłem na wspólną zabawę z dzieckiem jest wykorzystanie kreatywnego zestawu do dekoracji z Lidla. Wspólnie z maluchem można wykonać np. halloweenowe girlandy albo też przyozdobić dynie. 

Lidl. Zestaw kreatywny na HalloweenLidl. Zestaw kreatywny na Halloween Mat. promocyjne/Lidl

Halloween. Lidl - przebrania

W Lidlu nie dostaniecie niestety kompletnych strojów na Halloween. Jeśli jednak macie już przebranie, a brakuje wam rekwizytów, to w ofercie dyskontu znajdziecie coś dla siebie. Sklep dla swoich klientów przygotował:

  • sześć wzorów masek za 11,99 zł,
  • pięć wzorów masek za 6,99 zł,
  • pięć wzorów kapeluszy lub cylindrów za 9,99 zł,
  • pięć wzorów peruk za 14,99 zł,
  • spiczaste kapelusze za 7,99 zł (11 wzorów).

Lidl. Rekwizyty na Halloween: maski i perukiLidl. Rekwizyty na Halloween: maski i peruki Mat. promocyjne/Lidl

Jednak nie tylko w Lidlu znajdziemy moc halloweenowych produktów. Promocyjną ofertę wprowadziła też Biedronka:

Halloween. Jedzenie

Klimat każdej imprezy na Halloween podkręci odpowiednie jedzenie. Co można przygotować bez wielkiego nakładu pracy? Polecamy wam ciastka-usta. Przepis znajdziecie w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.