Blake Lively przygotowała listę obowiązkowych produktów dla przyszłych rodziców

- Zanim miałam własne dzieci, poprosiłam wszystkich rodziców, którym najbardziej ufałam, o listę ich podstawowych rzeczy - mówi Blake Lively, która teraz, jako doświadczona mama, przygotowała własne zestawienie potrzebnych akcesoriów. Co się w nim znalazło?

Blake Lively, amerykańska aktorka znana m.in. z serialu "Plotkara" i filmu "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów", stworzyła listę produktów, które jej zdaniem, powinny się znaleźć w dziecięcej wyprawce. Ona i jej mąż, Ryan Reynolds, są rodzicami trzech dziewczynek. Aktorka przyznała, że gdy nie była jeszcze doświadczoną mamą, podpytywała swoich znajomych o rzeczy, które się u nich sprawdziły. Teraz swoją wiedzą chce pomóc kobietom, które są w takiej sytuacji, w jakiej ona była kiedyś - nie mogą się odnaleźć wśród mnóstwa produktów dla dzieci.

Zanim miałam własne dzieci, poprosiłam wszystkich rodziców, którym najbardziej ufałam, o listę ich podstawowych rzeczy

- napisała na Instagramie.

 

Blake Lively to dziś doświadczona mama

Aktorka mówi, że w jej zestawieniu znalazły się produkty, które odkryła na przestrzeni lat. Na swoim Instagramie żartuje, że ma dość tworzenia oddzielnej listy dla każdego znajomego, który co jakiś czas ją o to prosi, dlatego postanowiła zebrać to wszystko w całość.

My także przygotowaliśmy dla "wyprawkową" podpowiedź. O czym nie można zapomnieć, podczas jej kompletowania?

Zobacz wideo

Niezbędne produkty w dziecięcej wyprawce

Zestawienie przygotowane przez Blake Lively zostało podzielone na osiem części. Są tam pieluchy, akcesoria do karmienia, czy produkty do pokoju dziecięcego. Jest też sekcja dla mam, w której aktorka umieściła rzeczy, które mogą się przydać kobietom (np. herbatka laktacyjna). Na uwagę zasługuje biblioteczka. Znalazły się tam książki dla dzieci, które Blake czyta swoim pociechom.

Rzeczy, które znalazły się na liście przygotowanej przez aktorkę to m.in.:

  • fotelik samochodowy, który można zainstalować w kilka sekund, jest też łatwy do przenoszenia,
  • elektroniczna niania, która jest jednocześnie projektorem,
  • przenośna mata do przewijania,
  • wykonana z naturalnych składników uniwersalna maść,
  • pływający termometr do wody,
  • delikatny płyn do mycia,
  • wodoodporne śliniaki,
  • ręcznik z kapturem,
  • maszyna do sterylizacji i suszenia butelek.

Nie wszystkie z tych rzeczy trzeba mieć już na samym początku. Blake zebrała produkty, które u niej - na różnych etapach - się sprawdziły. A wy, bez czego nie wyobrażacie sobie dziecięcej wyprawki?

Więcej o: