Weronika Marczuk jest w ciąży. Menedżer potwierdza informację: Nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka

Weronika Marczuk - producentka filmowa i aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jest w szóstym miesiącu ciąży, niedługo na świat przyjdzie jej córeczka

Weronika Marczuk to była żona aktora Cezarego Pazury. Aktorka, prawniczka i reżyserka znana jest również z programu "You Can Dance", w którym zadebiutowała jako jurorka. Od 2002 do 2018 roku była dyrektorem Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Jest współwłaścicielką firmy producenckiej Sting Communication. Pracuje też w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i mieszka w Kijowie. 

Związek aktorki

Weronika Marczuk przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Obecnego partnera poznała na Ukrainie, gdzie aktualnie mieszka i pracuje. Już kilka lat temu aktorka przyznała, że jest zakochana w tajemniczym Polaku. Nie chce natomiast zdradzić, kim jest mężczyzna. Wiadome jest to, że nie jest on osobą publiczną.

Koniecznie zobacz, jak zadbać o siebie podczas ciąży

Zobacz wideo

Weronika Marczuk jest w ciąży

Wiadomością, że jest zaręczona od sześciu lat, Weronika Marczuk pochwaliła się na Facebooku. Teraz jej menedżer potwierdził kolejną ważną informację - 47-latka już niedługo zostanie mamą, spodziewa się córeczki. Wyznał także, że dziewczynka najprawdopodobniej będzie miała na imię Ania.

Weronika Marczuk potwierdza informację o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar

- napisał w oświadczeniu wysłanym do redakcji Plotka manager Weroniki Marczuk.

Ciąża i poród to bardzo ważny czas w życiu każdej kobiety. Potrzebuje wtedy dużo spokoju, musi odpoczywać. Jest to ważne również dla Weroniki Marczuk, o czym przypomniał jej menedżer. W oświadczeniu dodał, że musi zadbać o siebie i o swój spokój emocjonalny.

Więcej o: