Joanna Krupa wyprawiła trzecie (!) baby shower. "Bajkowe dla księżniczki". Potwierdzamy. Obłędne detale

Joanna Krupa zorganizowała trzecie baby shower, tym razem w swoim domu w USA. Trudno sobie wyobrazić większy przepych i splendor. Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Joanna Krupa pod koniec sierpnia wyprawiła baby shower dla swoich polskich przyjaciół. W modnej warszawskiej restauracji stawiły się takie gwiazdy jak: Rinke Rooyens czy Joanna Jabłczyńska. Potem podobne przyjęcie zorganizowała w Chicago, a teraz przyszła mama  zaprosiła do świętowania zbliżających się narodzin córki znajomych z Los Angeles. 

Baby shower Joanny Krupy w LA

Joanna Krupa wyprawiła trzecie już baby shower. Tym razem w swoim domu w Los Angeles. Powiedzieć, że było luksusowo, to jakby nie powiedzieć nic. Przepych dekoracji, dbałość o najdrobniejsze detale wprost zwala z nóg. Zobaczcie, jak wyglądało to na filmie:

Zobacz wideo

Jak napisała sama Joanna Krupa na Instagramie, to miało być "bajkowe przyjęcie dla małej księżniczki". Z tej deklaracji wywiązała się bez zarzutu. Patrząc na zdjęcia i filmiki z imprezy, można się poczuć jak bohater najpiękniejszej baśni. 

 

Joanna Krupa urodzi córkę w luksusowej klinice

Joanna Krupa może liczyć na poród w luksusowych warunkach. Modelka ma urodzić w szpitalu Cedars-Sinai, placówki o najwyższym standardzie w Los Angeles. Zarówno jeśli chodzi o stronę medyczną, jak i wizualną. To tu na świat przychodziły dzieci Beyonce, Kim Kardashian czy Victorii Beckham. Sale porodowe wyposażone są w m. in. w jacuzzi czy telewizor. Posiłki przygotowują tylko specjalnie wyszkoleni kucharze. Co więcej, na terenie szpitala pacjentki mogą skorzystać z usług fryzjera czy manicurzystki (zobacz: Joanna Krupa zdradza szczegóły na temat ciąży i porodu). 

Więcej o: