Mama pokazała niezwykłe zdjęcie obecnego i byłego partnera. Razem prowadzą dzieci

Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym widać jej obecnego i byłego partnera wraz z dziećmi. Zrobiła to, by zachęcić innych rodziców, do tego, żeby doszli do porozumienia po rozwodzie i zdecydowali się na wspólne rodzicielstwo, bez konfliktów.

Madison Holley opublikowała zdjęcie jej byłego partnera, który idzie wraz z synem i jej narzeczonym oraz nowo narodzonym dzieckiem. Fotografia zachęca do tego, aby małżeństwa po rozwodzie doszły do porozumienia i wspólnie wychowywały dzieci. 

Mężczyzna po lewej stronie to mój były partner, trzylatek widoczny na zdjęciu to jego biologiczny syn, Cade

- napisała Holley na popularnym blogu Love What Matters .

Facet po prawej stronie to mój narzeczony. Trzyma za rękę mojego syna z poprzedniego małżeństwa, a drugą ręką chwyta nosidełko, w którym jest jego nowo narodzone dziecko.

Kobieta udostępniła zdjęcie, aby pokazać, jak ważne jest wspólne rodzicielstwo, nawet po zakończeniu związku. Holley uważa, że dziecko potrzebuje matki i ojca. To, że związek między rodzicami się zakończył, nie oznacza, że kontakt z dzieckiem musi zostać ograniczony. Jeśli któryś z rodziców zwiąże się z kimś innym, dziecko może zyskać dodatkową miłość. Tak jak stało się w przypadku Cade'a. 

Pod postem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy. Według internautów to wspaniałe, że dziecko otrzymuje odpowiednią ilość zainteresowania i miłości od rodziców. Wielu z nich podziela zdanie Holley i twierdzi, że dba o dobre relacje z byłym partnerem dla dobra dziecka

Rozstanie rodziców to duże przeżycie dla dziecka. Justyna Żyła po rozwodzie opowiedziała, jak zareagowały na to jej dzieci:

Zobacz wideo
Więcej o: