Biedronka. Promocja na ciepłe buty dla dzieci. Zyskasz 2 naklejki na Gang Słodziaków ekstra!

Biedronka kusi fanów Gangu Słodziaków nową promocją. Możecie zyskać nawet dwie naklejki więcej, jeśli kupimy w dyskoncie ciepłe buty dla dzieci.

Biedronka co tydzień modyfikuje promocję, w ramach której klienci dostają dodatkowe naklejki na Gang Słodziaków. Od poniedziałku (7 października) dostaniemy je nie tylko za produkty specjalne, owoce i warzywa czy kartę Moja Biedronka, lecz także za ciepłe dziecięce obuwie. 

Biedronka. 2 naklejki na Gang Słodziaków

Jeśli postanowimy kupić dziecku w Biedronce parę ciepłych śniegowców, dostaniemy przy kasie aż dwie dodatkowe naklejki na Gang Słodziaków. Promocja obowiązuje od poniedziałku (7 października) aż do przyszłej soboty (19 października) lub też do wyczerpania zapasów. Pełen regulamin akcji przeczytasz na stronie Biedronki. 

Biedronka. Promocja na śniegowce dziecięce w rozmiarach 26-30Biedronka. Promocja na śniegowce dziecięce w rozmiarach 26-30 Mat. promocyjne/Biedronka

Śniegowce w Biedronce dostępne są w rozmiarach 26-36. Wszystkie mają wodoodporny gumowy wierzch, odblaskowe elementy i aluminiową wkładkę dla zwiększenia izolacji cieplnej. Ceny nie przekraczają 45 zł. Za mniejsze rozmiary (od 26 do 30) zapłacimy 42,99 zł, natomiast za większe (od 31 do 36) 44,99 zł. 

Biedronka. Promocja na śniegowce dziecięce w rozmiarach 31-36Biedronka. Promocja na śniegowce dziecięce w rozmiarach 31-36 Mat. promocyjne/Biedronka

Biedronka. Gang Słodziaków. Naklejki na produkty specjalne

Oprócz dwóch dodatkowych naklejek na Gang Słodziaków za śniegowce dziecięce, jedną naklejkę zagwarantuje nam zakup produktu specjalnego. Lista produktów specjalnych zmienia się co tydzień. Od poniedziałku (7 października) promocją zostaną objęte m.in. słodycze (np. czekolada Excellence Lindt czy Ptasie Mleczko Wedla), soki Hortex, izotoniki 4Move, chrupki Przysnacki, Pampers Pants, tabletki do zmywarki Somat Gold czy karma dla kota Whiskas. Pełną listę produktów specjalnych znajdziesz na stronie Gangu Słodziaków Biedronki.

Biedronka ma w swojej ofercie także odpowiedniki znanych słodyczy. Czy warto je kupić? Sprawdź w naszym wideo:

Zobacz wideo

Biedronka. Gang Słodziaków. Regulamin akcji

Aby dostać za darmo jedną maskotkę z Gangu Słodziaków, potrzeba 60 naklejek. Jedną naklejkę dostajemy za:

  • za każdorazowo wydane 40 zł,
  • zakupy z kartą Moja Biedronka,
  • kupno warzyw lub owoców,
  • kupno produktów specjalnych.

Jeśli uda nam się zebrać tylko 40 naklejek, możemy je wymienić na jednego Słodziaka Juniora albo też dużego Słodziaka z dopłatą 19,99 zł. Natomiast za 15 naklejek możemy dostać bez dodatkowych opłat książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków". Nie jest to jednak zwykła książka. Dlaczego? Zobacz: Gang Słodziaków to nie tylko maskotki. Biedronka zachęca do czytania książek).

Biedronka naklejki na Gang Słodziaków będzie rozdawać do 17 listopada. Maskotki będą wydawane do 1 grudnia lub wyczerpania zapasów. 

Pamiętajmy jednak, że Gang Słodziaków to rozrywka tylko dla dorosłych. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego artykułu:

Więcej o: