Biedronka. Gang Słodziaków tylko dla dorosłych? Ciekawy zapis w regulaminie

Gang Słodziaków Biedronki jest akcją, w którą zaangażowane są całe rodziny i wszyscy znajomi. Wszystkie ręce na pokład, byle tylko uzbierać odpowiednią liczbę naklejek. Okazuje się jednak, że jest to zabawa tylko dla pełnoletnich.

BiedronkaGang Słodziaków wprowadziła do sklepów już po raz kolejny i także i tym razem kampania cieszy się gigantycznym zainteresowaniem (zobacz: Padł rekord nowej akcji. Klient kupił maskotkę już minutę po północy). Zasady są proste: za każde wydane 40 zł dostaje się 1 naklejkę. Aby dostać pluszowego Słodziaka, potrzeba ich 60. Zdziwią się jednak ci, którzy myślą, że ich dziecko także może przyłączyć się akcji. Otóż nie. 

Biedronka. Gang Słodziaków 18+

Jeśli zbieracie naklejki w Biedronce z myślą o zaspokojeniu marzeń o Słodziaku waszych dzieci, nie jesteście jedyni. Jednak nie wysyłajcie pociech do dyskontu po zakupy, bo (przynajmniej w teorii) kasjer nie powinien wydać im naklejki. Chyba że oczywiście wylegitymują się dowodem. Jak czytamy w regulaminie, uczestnikiem akcji mogą być tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

Akcja polega na zbieraniu przez Uczestników Punktów - głosi zapis 4.4.

Kim jednak jest ów "uczestnik"? 

Uczestnik - oznacza pełnoletnią osobę fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych biorącą udział w Akcji

- czytamy 2.19. punkt regulaminu akcji Gang Słodziaków.

Biedronka. Ile potrzeba naklejek na Gang Słodziaków

Uzbieranie całej kolekcji Gangu Słodziaków wymaga niemałych nakładów finansowych. Aby dostać za darmo jedną maskotkę, musimy uzbierać 60 naklejek. Jedną naklejkę dostajemy za każdorazowo wydane 40 zł. Możemy jednak za zakupy dostać nawet o trzy naklejki więcej. W naszym koszyku muszą znaleźć się warzywa lub owoce i produkty specjalne z danego tygodnia. Dodatkowo przy kasie musimy okazać kartę Moja Biedronka

Jeśli udało nam się uzbierać jedynie 40 naklejek, możemy odebrać za darmo Słodziaka Juniora lub też dużego Słodziaka za dopłatą w wysokości 19,99 zł. Słodziaka można też kupić za pełną cenę - 49,99 zł, wówczas nie musimy mieć żadnych naklejek. Z kolei 15 naklejek uprawnia nas do odbioru za darmo specjalnej książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany".

Biedronka. Gang Słodziaków. Do kiedy trwa akcja

Do 1 grudnia lub wyczerpania zapasów będzie można w Biedronce odebrać za naklejki Borsuka Bartka, Nietoperza Nikodema, Dzięcioła Dominika, Sarenkę Hanię, Pszczółkę Polę, Liska Lucusia, Zajączka Zuzię, Dzięciołka Dominiczka, Sówkę Zosię i Nietoperza Nikosia. Biedronka przestanie wydawać naklejki na Gang Słodziaków 17 listopada. 

Jeśli planujecie wybrać się na zakupy do Biedronki w ten weekend, koniecznie sprawdźcie w naszym wideo, czy w niedzielę dyskont jest otwarty:

Zobacz wideo
Więcej o: