Matteo Brunetti gościem drugiego odcinka naszego programu "Baby Shower"

Zapraszamy na premierę kolejnego odcinka "Baby Shower" - wyjątkowego programu, w którym gościmy znanych rodziców. Tym razem w ogniu naszych pytań (i nie tylko) znalazł się kucharz Matteo Brunetti - finalista "MasterChefa", który niedawno został tatą.

Jaka była jego pierwsza myśl, gdy dowiedział się, że będzie mieć syna? Wie, czym rampers różni się od pajacyka? I czy poradzi sobie z naszym zadaniem? Zobaczcie sami:

Zobacz wideo

Matteo Brunetti jest kucharzem włoskiego pochodzenia - urodził się we Włoszech, jego mama jest Polką, a tata Włochem. Wystąpił w szóstej edycji programu "MasterChef", w którym udało mu się dotrzeć do finału. Stał się ulubieńcem publiczności - i trudno się temu dziwić. Pasję do gotowania zaszczepiła w nim mama, teraz on będzie mógł zarazić nią swojego syna. Bo Matteo niedawno został tatą - w sierpniu na świat przyszedł Leone.

"Nie wiem naprawdę, jaki będzie świat, jak dorośniesz i którą drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz, że każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni, jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć" - tak witał synka na Instagramie. Na gotowaniu zna się doskonale, a jak idzie mu z "dzieciowymi" tematami? Postanowiliśmy to sprawdzić w drugim odcinku "Baby Shower".

W premierowym odcinku naszego programu wystąpiła Sylwia Bomba, która opowiedziała nam o przebiegu ciąży, porodzie oraz o tym, jak radzi sobie w roli mamy. Zobaczcie sami:

Więcej o: