Tak wyglądał "Dzień Chłopaka" Macieja Dowbora. Joanna Koroniewska opublikowała zabawne zdjęcia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki: 10-letnią Janinkę i roczną Helenkę. Aktorka publikuje co jakiś czas rodzinne zdjęcia. Niektóre z nich są bardzo zabawne. Teraz pojawiły się fotografie, które pokazują, jak para bawiła się z córkami podczas Dnia Chłopaka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną na Instagramie z żartobliwych postów. W ubiegłym miesiącu pokazywali swoje stare, kompromitujące zdjęcia. Do nich dołączali zabawne opisy. Aktorka np. nazwała męża "ponurakiem". Natomiast Dowbor pokazał zdjęcia Koroniewskiej sprzed lat, na których nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie.

Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak rodzina Dowborów spędzała Dzień Chłopaka. Aktorka opisała w zabawny sposób swoją rodzinę i fakt, że w domu są trzy panie, pies płci żeńskiej i jeden mężczyzna. 

U nas Dzień Chłopaka pełną parą. Zaraz zaraz a gdzie jest chłopak? Każdy ma taki taki dzień chłopaka, na jaki sobie zasłużył. W tym domu Kobiet jest cztery razy więcej, więc ów mężczyzna lekko odosobniony.
 
Nic tak nie dodaje męskości jak spełnianie zachcianek i próśb swoich księżniczek. A my nigdy, przenigdy nie pozbawiamy go tej przyjemności. W związku z tym myślę, w czym jeszcze dzisiaj mógłby nam pomóc. Oczywiście z okazji celebrowania JEGO święta. Ma się rozumieć

- dodała Koroniewska. Internauci napisali:

Babiniec pełną gębą
Jesteście fenomenalni!

Pod postem znalazło się także wiele innych pozytywnych komentarzy.  Obserwatorzy napisali, że Maciej Dowbor ma cudowny "Dzień Chłopaka", ponieważ jest otoczony samymi pięknymi kobietami. 

Joanna Koroniewska w wywiadzie dla Plotka opowiedziała trochę o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem:

Zobacz wideo
Więcej o: