Ricky Martin i jego mąż będą mieli kolejne dziecko. Piosenkarz ogłosił tę nowinę ze sceny

Ricky Martin od 2017 roku jest w związku małżeńskim z malarzem Jwanem Yosefem. Mają już troje dzieci, a podczas gali w Waszyngtonie piosenkarz ogłosił, że spodziewają się kolejnego.

Ricky Martin wraz z mężem mają córkę Lucię, którą urodziła im matka zastępcza w 2018 roku oraz bliźniaków Matteo i Valentino, którzy przyszli na świat w 2008 roku, także dzięki surogatce. Podczas odbierania nagrody na uroczystej gali Human Right Campaign National Dinner w Waszyngtonie piosenkarz ogłosił, że spodziewają się z mężem kolejnego dziecka

 

Na sali obecni byli mąż Ricky'iego Martina oraz jego jedenastoletni synowie. 

Kocham was z całego serca, jesteście moją siłą. Każdego dnia inspirujecie mnie i motywujecie. Moja córeczka Lucia została w domu z babcią, też jest światłem mojego życia

- powiedział ze sceny piosenkarz. Dodał, że spodziewają się kolejnego dziecka. Artysta ma wielu fanów, którzy kibicują całej jego rodzinie. W mediach społecznościowych możemy przeczytać liczne pozytywne komentarze skierowane do Ricky'iego. 

Mistrz na scenie i poza nią, wpływający na umysły i serca dla przyszłych pokoleń. Piękna rodzina

- tak pisze o piosenkarzu jeden z internautów.

 

Ricky Martin jest znany z utworu "Lovin' La Vida Loco". Piosenkę tę pokochały miliony ludzi. Posłuchaj tego w utworu w nietypowej wersji:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA