Biedronka wprowadza promocję z dodatkowymi naklejkami na Gang Słodziaków. Trwa tylko do niedzieli!

Biedronka robi ukłon w stronę fanów Gangu Słodziaków. Od piątku (27 września) do niedzieli (29 września) można dostać jedną naklejkę ekstra w ramach akcji promującej głośne czytanie dzieciom.

Biedronka zachęca do głośnego czytania dzieciom z Gangiem Słodziaków. O co chodzi? Tylko przez weekend będzie można w dyskoncie dostać jedną naklejkę na Słodziaka więcej. Zasady akcji są proste i spodobają się fanom książek.

Biedronka. Twój Gang Słodziaków coraz bliżej

Jeśli marzy Ci się zebranie całego Gangu Słodziaków, w ten weekend masz szansę na szybsze skompletowanie całej kolekcji maskotek. Biedronka od piątku (27 września) startuje z promocją "Dzień głośnego czytania ze Słodziakami", w ramach której możemy dostać jedną naklejkę za zakupy więcej. Jak to zrobić? To proste. Jeśli wśród naszych zakupów za minimum 40 złotych znajdzie się przynajmniej jedna książka, kasjer wyda nam dodatkową naklejkę. 

Do tej pory w ramach jednego paragonu klient mógł dostać maksymalnie 4 naklejki (jeśli kupił owoce lub warzywa, okazał kartę Moja Biedronka, kupił przynajmniej jeden produkt specjalny, a zakupy wyniosły przy tym minimum 40 złotych). Od piątku (27 września) do niedzieli (29 września) będzie można zdobyć aż 5 naklejek. 

Czy w tę niedzielę można będzie zrobić zakupy w Biedronce? Zobacz w naszym wideo:

Zobacz wideo

Biedronka. Ile naklejek potrzeba na Słodziaka

Warto skorzystać z weekendowej promocji Biedronki. Aby dostać bowiem jednego Słodziaka za darmo, potrzeba aż 60 naklejek. Jeśli uzbieramy 40 naklejek, mamy prawo do kupienia Słodziaka w obniżonej cenie 19,99 złotych. Normalna cena za maskotkę wynosi 49,99 złotych za sztukę.

40 naklejek uprawnia nas do odbioru za darmo Słodziaka Juniora, natomiast za 15 naklejek możemy dostać książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków" (można ją też kupić w regularnej cenie - 9,99 złotych za sztukę). 

Biedronka i Gang Słodziaków promują czytelnictwo

Weekendowa promocja Biedronki "Dzień głośnego czytania ze Słodziakami" to kolejna akcja zachęcająca klientów dyskontu do czytania. W ramach tegorocznej odsłony Gangu Słodziaków "Magiczny Portal" można bowiem odebrać za darmo za 15 naklejek (lub kupić za 9,99 złotych za sztukę) wyjątkową książkę o Słodziakach. Co w niej specjalnego? Otóż na stronach umieszczono kody QR, po zeskanowaniu których przez dedykowaną aplikację mobilną czytelnik usłyszy melodyjki czy dźwięki lasów.

Więcej o: