Olga Frycz opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz jej córki. Fani skomentowali posiłek, który zaserwowała Helence

Olga Frycz od roku jest mamą. Aktorka po raz pierwszy opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz jej córki Helenki. Fani są nią zachwyceni. Pod postem pojawiło się jednak także wiele krytycznych słów dotyczących diety dziewczynki.

Olga Frycz rok temu urodziła Helenkę. Do tej pory publikowała zdjęcia, na których nie było widać twarzy jej córki. Teraz mamy okazję ją zobaczyć. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie małej Helenki zrobione podczas jedzenia kolacji. 

 

Fani są zachwyceni Helenką.

Śliczna dziewczynka.
Piękna ta dzidzia.
Ależ ona jest cudowna

- komentują. Pisali również, co sądzą na temat posiłku, który aktorka podała swojej córce. Olga poinformowała w opisie zdjęcie, co Helenka dostała na kolację: 

Podano do stołu. Dziś na kolację zaserwowałam bułkę kajzerkę, mięciutkie awokado, jajo i plasterek żółtego sera. Do popicia kompot z malin, wiśni i jabłuszek. Palce lizać 

- napisała Olga. Wiele osób zauważyło, że w posiłku brakuje mięsa. "A gdzie mięsko?", "Czy dziecko nie jest za małe na awokado?" - pytali. Frycz postanowiła jednoznacznie wyjaśnić wątpliwości fanów. Wytłumaczyła, że sama jest wegetarianką. Uznała, że nie potrzebuje mięsa. Wyjaśniła, że nie podoba jej się to, jak traktuje się zwierzęta w ubojniach. Stwierdziła, że nie chce się do tego przyczyniać. Większość obserwatorów jednak pozytywnie skomentowało danie. Napisali:

Taką kolacją to i ja bym nie pogardziła.
Superurozmaicona dieta.
Pyszności!
 

Jak powinna wyglądać dieta niemowlaka?

Rozszerzanie diety niemowlaka jest konieczne, ponieważ samo mleko na pewnym etapie życia przestaje wystarczać. Nie jest w stanie zaspokoić zwiększającego się zapotrzebowania organizmu dziecka na składniki odżywcze. Rozszerzanie diety opiera się na wytycznych zawartych w schemacie żywienia niemowląt, który zawiera zalecenia Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Więcej informacji o tym, jak wprowadzać produkty żywnościowe do jadłospisu, znajdziecie w artykule "Rozszerzanie diety niemowlaka krok po kroku. Kiedy i jak zacząć?", a o tym, czego nie może jeść w pierwszym roku swojego życia, dowiecie się z filmu:

Zobacz wideo
Więcej o: