Archie wygląda jak mały Harry. Spójrzcie na te zdjęcia

Meghan i Harry są w trakcie pierwszej oficjalnej podróży z synkiem. Podczas wizyty w Afryce fani mieli okazję zobaczyć twarz Archiego. Chłopiec wygląda jak jego tata na zdjęciach sprzed lat. Podobieństwo jest naprawdę uderzające.

Meghan i Harry odbywają oficjalną rodzinną podróż, angażując się w pomoc w ubogich miasteczkach wokół Kapsztadu i Johannesburga. Dzięki najnowszym zdjęciom z Afryki widzimy, jak naprawdę wygląda synek książęcej pary. Nie sposób nie dostrzec ogromnego podobieństwa Archiego do taty. 

 

Na powyższym zdjęciu doskonale widać, że Archie to kopia małego Harry'ego. Fani pokochali chłopca.

Jest taki słodki!
Wygląda jak Harry. Słodziak.
Archie wygląda na szczęśliwe dziecko

- piszą w komentarzach. Mama Archiego, księżna Meghan, wydaje się niemniej szczęśliwa. Uśmiecha się, obejmując synka zupełnie jak księżna Diana na zdjęciach sprzed lat. 

 

Podobieństwo Archiego do taty jest bardzo duże. Chłopiec miał nawet taką samą czapkę jak Harry w 1985 roku. Zdjęcia można zobaczyć w artykule "Fani rodziny królewskiej dostrzegli podobieństwo w zdjęciach Archiego i Harry'ego sprzed lat. Chodzi nie tylko o czapkę".

Podróż do Afryki jest pierwszą zagraniczną podróżą Archiego. Na poniższym filmie nie tylko możemy zobaczyć, jak urósł, ale także, jak uroczo gaworzy:

Zobacz wideo
Więcej o: