Fani rodziny królewskiej dostrzegli podobieństwo w zdjęciach Archiego i Harry'ego sprzed lat. Chodzi nie tylko o czapkę

Książę Harry i księżna Meghan rozpoczęli w poniedziałek wizytę w Afryce. Mały Archie widziany był tylko przez moment na lotnisku, na rękach księżnej. Fani rodziny królewskiej dostrzegli jednak, że chłopiec miał na sobie czapkę, którą widać na zdjęciu sprzed lat na głowie małego Harry'ego. Czapka nie jest jedynym elementem, który łączy fotografie.
Zobacz wideo

Zagraniczne media podają, że Meghan opowiedziała o tym, jak jej synek poradził sobie podczas rodzinnego lotu do Afryki. Stwierdziła, że był to najdłuższy lot, jaki odbyli z Archiem, ale chłopiec był grzeczny i spokojny. Na zdjęciach widać, że gdy całą rodziną przybyli do Afryki, mały Archie miał na sobie białą czapkę z pomponem.

 

Fani od razu zwrócili uwagę na nakrycie głowy Archiego. Identyczną założono jego ojcu, Harry'emu, w 1985 roku. Książę miał wtedy około sześciu miesięcy. Zdjęcie zostało zrobione na lotnisku i widać na nim Harry'ego w objęciach księżnej Diany.

W przeciwieństwie do Archiego, strój Harry'ego z lat 80. był utrzymany w jednej kolorystyce. Oprócz czapki tym, co łączy te dwie fotografie, jest widok promieniejących matek obejmujących swoich synów - księżnej Diany oraz księżnej Meghan. 

 

Nie da się ukryć, że Meghan i Harry wyglądają na szczęśliwych. Księżna Sussex wyznała, że macierzyństwo nie jest dla niej trudne, ponieważ czteromiesięczny Archie jest cudownym dzieckiem. Rodzina odbywa pierwszą wspólną, oficjalną trasę, angażując się w pomoc w ubogich miasteczkach wokół Kapsztadu i Johannesburga. Harry odwiedzi także Botswanę, Angolę i Malawi. Tym czasem Meghan z Archiem poczekają na niego w Kapsztadzie. 

Więcej o: