"Ona ma 13 lat". Ojciec burzy się i ostrzega marki, które współpracują z jego córką influencerką

Danielle Cohn to gwiazda mediów społecznościowych. Dziewczyna twierdzi, że ma 15 lat. Jej ojciec mówi, że to nieprawda i zapewnia, że córka ma 13 lat. Błaga przedstawicieli różnych marek, aby przestali z nią pracować.

Danielle Cohn ma 3,8 mln obserwujących na Instagramie i ponad 1,4 mln subskrybentów na YouTube. Dziewczyna twierdzi, że ma 15 lat. Tymczasem jej ojciec ostrzega firmy, które współpracują z córką. "Ona ma 13 lat" - zapewnia. 

Dziewczyna zyskała sławę dzięki aplikacji społecznościowej TikTok - platformie do krótkich klipów wideo. Do 2017 roku miała tyle osiągnięć, że matka Danielle przeniosła rodzinę z Florydy do Kalifornii i porzuciła pracę, aby zarządzać karierą córki w pełnym wymiarze godzin. Szacuje się, że do tego czasu Danielle zarobiła prawie 2,5 mln dolarów. Zaczęła współpracować z różnymi firmami, m.in. Fashion Nova. Dziewczyna często publikuje zdjęcia, na których pozuje w skąpych ubraniach.

 
Postanowiłem uporządkować sprawy mojej córki Danielle Cohn

- napisał ojciec dziewczyny, Dustin Cohn. Opublikował na facebooku oświadczenie. Twierdzi, że Danielle jest mądra i ma duży potencjał. Nigdy nie podobało mu się, że była w mediach społecznościowych, szczególnie, że zaczęła w tak młodym wieku, ale kiedy poprosił o zaprzestanie, nie zrobiła tego. Ojciec dziewczyny oskarżył również firmy o zlekceważenie sytuacji i podkreślił, że nigdy nie zezwolił Danielle na pracę lub zarabianie pieniędzy od sponsorów. Córka odpowiedziała mu na Instagramie. Zapewnia, że nikt jej do niczego nie zmusza, jest szczęśliwa i nie chce, by ojciec wtrącał się do jej życia. Ojciec ma jednak nadzieję, ze pewnego dnia Danielle zrozumie, że tylko próbował ją chronić. 

Dziewczynki czasem już od najmłodszych lat chcą być jak mamy. Przymierzają ich ubrania, buty na obcasie czy np. próbują zrobić sobie makijaż. Córeczka Kim Kardashian próbowała wykonturować twarz. Gwiazd opublikowała zabawny filmik, który przedstawia tę sytuację. 

Zobacz wideo
Więcej o: