Biedronka i Lidl: promocje na artykuły dla dzieci. Co kupisz taniej w ten weekend?

Lidl i Biedronka szykują na ten weekend atrakcyjne promocje na artykuły dla dzieci i nie tylko. Podpowiadamy, co warto kupić.

Lidl i Biedronka wychodzą na przeciw oczekiwaniom rodziców, którzy ciągle są na etapie kompletowania szkolnej wyprawki i zapowiadają na najbliższy weekend 14-15 września szereg ciekawych promocji na artykuły dla dzieci. 

Biedronka. Promocja na zabawki i gry dla dzieci

Tylko do 18 września będzie można w Biedronce zapolować na zabawki. Za 9,99 zł możemy kupić puzzle z żelkami (dwa wzory), puzzle Zabawy Maluszka (cztery wzory), grę planszową Gotowi do startu lub grę edukacyjną Emotki. Natomiast za 17,99 zł możemy sprawić swojemu dziecku grę do nauki języka angielskiego - Memo z językiem angielskim.

Gra planszowa z BiedronkiGra planszowa z Biedronki Mat. prasowe

Biedronka. Promocja na produkty Disneya

Jeśli wasza pociecha jest fanem filmów Disneya, z pewnością zachwyci ją specjalna oferta Biedronki ważna jedynie do 14 września. Za 7,99 zł można kupić lnianą torbę z wizerunkami znanych postaci z bajek, a za 24,99 zł piękne kolorowe bidony termiczne, które z pewnością sprawdzą się podczas szkolnych wycieczek. 

Kubki termiczne i bidony z BiedronkiKubki termiczne i bidony z Biedronki Mat. prasowe

Biedronka. Promocja na ubranka i akcesoria dziecięce

Od poniedziałku trwa w Biedronce promocja na ubranka i akcesoria dziecięce. Co możemy kupić taniej?

  • Majtki dziecięce w ekonomicznych wielopakach za 15,99 zł
  • Rajstopki i skarpetki dziecięce w wielopakach za 19,99 zł
  • Czapkę lub komin za 9,99 zł
  • Akcesoria samochodowe dla dzieci: roletki na okna (19,99 zł), dywaniki, podkładkę, nakładkę na kierownicę i organizer za 19,99 zł

Rajstopki i skarpetki dziecięce z BiedronkiRajstopki i skarpetki dziecięce z Biedronki Mat. prasowe

Biedronka. Promocja na wyprawkę szkolną

Nadal trwa też promocja na wyprawkę szkolną. Przy kasie zostanie nam naliczony rabat w wysokości 30 procent, jeśli w naszym koszyku znajdą się dowolne artykuły szkolne. Do 21 września warto więc zaopatrzyć się w zeszyty, teczki, piórniki, notatniki, a także artykuły piśmiennicze - pióra, długopisy czy kredki (więcej o ofercie promocyjnej na artykuły szkolne w Biedronce przeczytasz tutaj).

Jak zaoszczędzić na szkolnej wyprawce?

Zobacz wideo

Lidl. Szkolna wyprawka

Szkolną wyprawkę można skompletować taniej również w Lidlu. Od poniedziałku kupimy taniej w markecie kredki jumbo (7,99 zł), naklejki na zeszyty (1,99 zł), notes z długopisem (4,99 zł), zestaw mazaków pędzelkowych (17,99 zł), 30 długopisów żelowych (17,99 zł), blok papieru kolorowego (12,99 zł) czy plastelinę (3,99 zł).

Lidl. Promocja na zabawki

Poza artykułami przydatnymi w szkole i przedszkolu, w Lidlu kupimy taniej także zabawki i książeczki dla dzieci. Oto niektóre z nich:

  • piesek w torebce w czterech różnych wzorach za 27,99 zł
  • zestaw klocków w walizce za 39,99 zł
  • zestaw klocków Lego Duplo za 29,99 zł
  • książka "Mądra Mysz" za 5,99 zł
  • zestaw magnesów za 14,99 zł
  • tarcza z piłeczkami na rzep 5,99 zł

Lidl. Klocki Lego Duplo są w promocjiLidl. Klocki Lego Duplo są w promocji Mat. prasowe

Lidl. Promocja na drugie śniadanie

Od tego czwartku do soboty (14.09) w Lidlu trwa też ciekawa promocja na produkty, które idealnie nadają się do włożenia do szkolnego lub przedszkolnego lunchboxa. Taniej kupimy więc na przykład owoce: winogrona jasne i ciemne bezpestkowe, figi (0,79 zł/szt), gruszki (3,69 zł/kg), mandarynki (7,99 zł/kg), pomidorki koktajlowe (4,99 zł/500 g) czy serek Danio w saszetce (2,99 zł/szt).

W promocyjnej cenie dostaniemy także orzechy - idealną przekąskę dla małych i dużych. Paczka orzechów włoskich Alesto kosztuje 9,29 zł za 200 g, natomiast mieszanka orzechów Alesto 200 g - 9,49 zł.

Lidl. Promocja na mieszankę orzechówLidl. Promocja na mieszankę orzechów Mat. prasowe

Więcej o: