Martyna Wojciechowska pokazała córkę. Ale wyrosła! Pisze też o szkole: Obciach! Zrozumie to każdy rodzić nastolatka

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed rozpoczęcia roku szkolnego swojej córki. Okazuje się, że niezależnie od tego, czy mama jest gwiazdą telewizji, czy "statystyczną Kowalską", pewne rzeczy się nie zmieniają.

Martyna Wojciechowska na Instagramie pokazała zdjęcie ze swoją córką w ramach uczczenia początku roku szkolnego. Nie sposób oderwać wzroku od 11-letniej Marysi. Dziewczynka bardzo wyrosła i robi się coraz bardziej podobna do swojej słynnej mamy. Nie tylko z wyglądu, lecz także z zadziornego charakteru. 

 

Martyna Wojciechowska obciachowa?!

Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" przy okazji wspomnianego zdjęcia podzieliła się zabawną dla fanów anegdotą, która być może pocieszy innych rodziców nastolatków. 

Ale ten czas leci! Jeszcze niedawno uczyłam Marysię stawiać pierwsze kroki, a teraz mam pełnoprawną NASTOLATKĘ w domu i podobno chodzenie z mamą na rozpoczęcie roku szkolnego to obciach - napisała Wojciechowska. 

Okazuje się więc, że niezależnie od tego, czy ma się mamę księgową, czy możne znaną w całej Polsce mamę-podróżniczkę, to nadal pojawienie się z nią u boku w progu szkoły oznacza jedno: OBCIACH. Fani prześcigali się w komentowaniu zdjęcia Martyny Wojciechowskiej swoimi historiami z (nie)odprowadzaniem dzieci do szkoły.

Odprowadziłam sześciolatka do przedszkola, naiwnie myślałam że dostanę buziaka. Zamiast tego usłyszałam "nie jestem dzieckiem" - skomentowała post followerka Wojciechowskiej.
Od 5 klasy uważałam, że pojawienie się rodziców to obciach, tak samo jak zaprowadzanie mnie do szkoły. Rodzice pojawiali się tylko na zebraniach i zakończeniu roku szkolnego (o ile miałam wyróżnienie) - pisała inna osoba.
Mój syn (12 lat) z początkiem roku szkolnego nie chciał już buziaka w obrębie 1 km od szkoły - czytamy inny komentarz. 

A czy Wy mieliście podobne sytuacje z Waszymi dziećmi?

Zobaczcie, jakie daty będą ważne w nowym roku szkolnym:

Zobacz wideo
Więcej o: