Kristina Pimenowa okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Wkrótce kończy 14 lat

Kristina Pimenowa rozpoczęła przygodę z modelingiem już 10 lat temu. Ma na koncie wiele sukcesów, nie tylko w tej branży. Jak teraz wygląda "najmłodsza supermodelka"?

Kristina Pimenowa ma aż 2,6 mln obserwujących na Instagramie. Wstawia na swój profil zarówno naturalne zdjęcia bez make-up'u, selfie, jak również fotografie z profesjonalnych sesji. Tak wyglądała jako dziewięciolatka:

 

"Najmłodsza supermodelka na świecie"

Kristina Pimenowa w wieku 11 lat została okrzyknięta najmłodszą supermodelką. Zaczęła swoją karierę jako modelka jeszcze zanim ukończyła cztery lata. Mama dziewczynki wysłała jej zdjęcie do agencji President Kids. W 2014 roku czasopismo "Woman Daily" uznało Kristinę (wówczas dziewięcioletnią) za najpiękniejszą dziewczynkę świata. 

 

Mama najmłodszej supermodelki była krytykowana przez internautów

Kristina Pimenowa podczas sesji zazwyczaj ubierana była w dziecięcą odzież i miała na sobie delikatny makijaż. Jednak gdy pojawiło się jej zdjęcie w szortach, a pod nim wiele komentarzy, np. takich jak "masz seksowne nogi", zaczęto krytykować mamę Kristiny, za to, że zarządziła w ten sposób karierą córki. Dyskutowano na temat tego, czy Pimenowa nie zaczęła zbyt wcześnie działalności w modelingu. Jej matka broniła jednak swoich decyzji. - Nie akceptuję oskarżeń o seksualizację swojego dziecka - mówiła w rozmowie z Mail Online

Kristina Pimenowa jest nie tylko supermodelką

Kristina Pimenowa brała udział w kampaniach Roberto Cavalli, Benetton, Guess, Levis czy Ralph Lauren. Współpracowała z agencją LA Models, a także z New York Models. W 2015 roku zdjęcie najpiękniejszej dziewczynki świata znalazło się na okładce "Vogue Kids". 

Kristina zagrała także we włoskim filmie fantasy "Creators: The Past". W wywiadzie wyznała, że chciałaby zostać aktorką i reżyserką. W 2016 roku telewizja RTL wyemitowała na swojej antenie film dokumentalny o Pimenowej. W 2013 roku brała udział w turnieju gimnastycznym w Tatarstanie organizowanym przez Alinę Kabajewę (domniemaną partnerkę Wladimira Putina). Zdobyła złoty medal w swojej grupie wiekowej.

Najpiękniejsza dziewczynka świata tak wygląda teraz:

 
 
Więcej o: