Niezwykle wzruszający klip Michaela Buble'a. Rodzicom zakręci się łza w oku

Film stworzony do piosenki Michaela Buble'a "Forever Now" wzruszy chyba każdego rodzica. To animacja, która pokazuje, jak wraz z upływem czasu i dorastaniem dziecka zmienia się jego pokój.
Wiesz, że jesteś tym, na którego czekaliśmy. Zapewnimy ci bezpieczeństwo

- to cytat z piosenki "Forever Now" Michaela Buble'a. Artysta śpiewa o bezgranicznej miłości, którą  obdarowują rodzice swoje dziecko. Czas upływa, dzieci dojrzewają, w końcu - jako dorośli - opuszczają gniazdo.

Film, który stworzono do utworu muzycznego, przedstawia pokój dziecka. Na początku pomieszczenie jest puste. Kiedy noworodek przychodzi na świat, pojawiają się łóżeczko, krzesło do karmienia. Później zjawia się coraz więcej zabawek i mebli. Łóżko zostaje zamienione na większe. Zabawki są coraz bardziej różnorodne. Pojawia się biurko do nauki. W pokoju dużo się zmienia. Rzeczy są przestawiane, momentami jest bałagan. Pokój dziecięcy pełen kolorowych zabawek zamienia się w sypialnię dorastającego młodego człowieka. Aż - na końcu filmu - pomieszczenie znowu jest puste. 

 

Pod filmem pojawiły się liczne komentarze internautów, którzy piszą o tym, jak wzruszył ich film. 

To takie smutne, kiedy pokój stał się pusty

- pisze jeden z fanów.

Czuję, jak bardzo Michael Bublé kocha swojego syna

- komentuje kolejny, który zauważa, że syn musi być niesamowicie ważny dla twórcy klipu. Niektórzy rodzice podzielili się swoimi doświadczeniami. Oto wypowiedź matki dorosłego syna:

Przez wiele lat byłam tylko ja i mój Syn. Wyrósł na silną i utalentowaną osobę - nieidealną, tak jak my wszyscy, ale z dobrym sercem i intencjami. Dzięki mojemu synowi mam zaszczyt teraz być babcią. Mieszkam teraz w pustym domu. Dzięki tej piosence i animacji odbyłam podróż pełną łez, ale radosnych i sentymentalnych

Wielu dorosłych ma świadomość, że dziecko opuści kiedyś gniazdo. Jedna z mam, już myśli o tym, jak będzie tęsknić za córką, chociaż jeszcze cztery lata dziewczyna będzie mieszkać w domu rodzinnym. 

Myśl, że moje najstarsze dziecko jest zaledwie 4 lata od college'u, łamie mi serce, więc każda chwila, którą mogę spędzić z córką, będzie jak najlepiej wykorzystana

- komentuje kobieta. Większość rodziców ma podobne odczucia. Każdy z nich był czasem zmęczony obowiązkami związanymi z wychowaniem czy opieką nad dziećmi (zmianą pieluch, karmieniem, ubieraniem), nieprzespanymi nocami. Mimo wszystko, tęsknią za tym i jako rodzice dorosłych już osób, wróciliby z chęcią do tych chwil, aby tylko być bliżej dziecka. Tak jak w piosence "Forever Now":

Pewnego dnia będziemy oglądać się za siebie i zastanawiać, dlaczego te dni minęły tak szybko
Zobacz wideo
Więcej o: