Promocja 2+2 w Rossmannie: kolejna edycja ruszyła. Obejmuje produkty dla całej rodziny

Akcja Rossmann 2+2 gratis w kolejnej odsłonie ruszyła i potrwa do 31 lipca. Dzięki niej klienci mogą zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. To atrakcyjna oferta szczególnie dla tych, którzy są jeszcze przed urlopem. W ramach akcji można będzie kupić m.in. balsamy ochronne do opalania i środki odstraszające owady.
Zobacz wideo

Rossmann promocja 2+2: kto może skorzystać?

Akcja promocyjna 2+2 w Rossmannie jest organizowana regularnie i cieszy się dużą popularnością. Podobnie jak w przypadku poprzednich jej edycji, tak i tym razem, aby skorzystać z promocji, trzeba przy kasie okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann (podczas zakupów online trzeba zalogować się na swoje konto). Karta klienta dostępna jest także w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. 

Rossmann promocja 2+2: na czym polega?

Jeśli wybierzemy cztery dowolne produkty, które są uwzględnione w akcji, różnią się kodem kreskowym i numerem katalogowym w e-sklepie, zapłacimy tylko za dwie rzeczy. Według regulaminu akcji, produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w lipcu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Warto o tym wiedzieć.

Akcja Rossmann 2+2 lipiec 2019: na ochronę przed słońcem i owadami

Z promocji "Na ochronę przed słońcem i owadami" będzie można skorzystać od 22 do 31 lipca 2019 roku. Produkty, które są objęte akcją, pomogą zadbać klientom o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ofercie znajdzie się coś dla każdego członka rodziny. 

Drogeria Rossmann w ramach akcji proponuje klientom kilkadziesiąt produktów. W tym m.in. produkty  ochronne do opalania (m.in. wegańskie kremy do opalania z naturalnymi składami i mineralnym filtrem). 

Poza tym w ofercie znalazły się preparaty i urządzenia odstraszające insekty - przeznaczone zarówno do ochrony ciała, jak i mieszkania przed niechcianymi gośćmi. Klienci będą mogli też wyposażyć apteczkę. W promocji są kremy na podrażnienia i karta do usuwania kleszczy. 

Akcja "Najbezpieczniej pod słońcem" 

Tym razem Rossmann przygotował nie tylko korzystną dla klientów promocję, ale także akcję, która ma zachęcić ludzi do bezpiecznego opalania się. Kremy z filtrem niższym niż 10 SPF zostały przez drogerię wycofane. Drogeria skłania także do publikowania na Instagramie wakacyjnych zdjęć ze słońcem namalowanym kremem i oznaczenia hasztagiem #NajbezpieczniejPodSłońcem.

Więcej o: