Podczas lotu czteroletni chłopiec zawstydził pasażerkę. "Za mną znajdują się śmierdzące stopy"

W Stanach Zjednoczonych podczas lotu samolotem doszło do zabawnej sytuacji. Czteroletni chłopiec zwrócił uwagę kobiecie, która siedziała za nim, aby nie trzymała bosych stóp na jego podłokietniku. W dodatku stwierdził, że nogi pasażerki nie pachną najładniej.
Zobacz wideo

Darryl Small z Houston (Stany Zjednoczone) zabrał swojego czteroletniego syna Rodneya do parku rozrywki Walta Disneya. Podczas podróży powrotnej do domu w samolocie doszło do dość zabawnego incydentu, w którym główną rolę odegrał mały chłopiec. 28-letni ojciec wszystko nagrał i opublikował na swoim profilu na Facebooku. Wideo udostępniają internauci z całego świata. Zachwyceni postawą czterolatka ludzie dosłownie zasypali go komplementami.

Na nagraniu widzimy chłopca, który głośno zwraca uwagę siedzącej za nim kobiecie. Pasażerka trzymała swoje gołe stopy na jego podłokietniku.

Za mną znajdują się śmierdzące stopy

- stwierdza głośno i bez żadnego skrępowania czteroletni Rodney Small.

Jak zareagował jego ojciec? Oczywiście śmiechem.

Pobyt w Orlando był naprawdę udany. Ale ten mały chłopiec sprawił, że prawie umarłem ze śmiechu podczas naszego powrotu do Houston (...). Do pani, która siedziała za nami. Jeszcze raz bardzo przepraszamy

- napisał mężczyzna na swoim profilu na Facebooku.

Darryl Small tłumaczył później, że pasażerka przeprosiła za swoje zachowanie i zabrała stopy.

Zachwyceni internauci są pod wrażeniem szczerej i asertywnej postawy czteroletniego chłopca.

Nie powinniście przepraszać. To ludzie, którzy tak robią, wykazują się brakiem kultury. Cieszę się, że twój syn coś powiedział. Nie ma nic lepszego niż taka szczerość dziecka.
Jej nie musicie przepraszać. Jest dorosła i powinna wiedzieć, co wypada. Uwielbiam tego chłopca. Jest taki słodki i szczery!
Powinien zostać ambasadorem od etykiety w tych liniach lotniczych
To ważne, żeby umiał walczyć o swoje już w tak młodym wieku.

A co myślicie o postawie czterolatka? Gdybyście znaleźli się w podobnej sytuacji, też zwrócilibyście uwagę pasażerowi? A może już doświadczyliście czegoś takiego?

Więcej o: