Rossmann rusza z kolejną promocją. Kosmetyki kolorowe taniej nawet o 55 procent

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośniczek makijażu. Rossmann przygotował kolejną promocję. Kolorowe kosmetyki będzie można kupić nawet o 55 procent taniej. Promocja ta za każdym razem cieszy się ogromną popularnością.
Zobacz wideo

Rossmann startuje właśnie z promocją, która zapewne ucieszy wszystkie fanki makijażu. Popularna drogeria już po raz kolejny przygotowała specjalną ofertę, która obejmuje kosmetyki kolorowe. W czasie jej trwania wybrane produkty będzie można kupić nawet o 55 procent taniej.

Kto może skorzystać z promocji?

Tym razem jednak promocja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy rusza we wtorek 16.04. Z promocji jako pierwsi będą mogli wtedy skorzystać klienci VIP. Dla klientów regularnych oferta promocyjna zostanie uruchomiona w piątek 19.04. Potrwa aż do końca kwietnia.

Zasady promocji

Aby móc skorzystać z kwietniowej promocji, trzeba zakupić minimum trzy produkty o różnych kodach kreskowych. Dopiero wtedy zostanie policzona nowa cena, niższa o 55 procent.

Lista kosmetyków objętych promocją

W promocyjnej ofercie przecenione będą m.in. takie produkty jak podkłady, pudry, bronzery, cienie do powiek, rozświetlacze, korektory, róże do policzków, pomadki, błyszczyki, tusze do rzęs oraz lakiery do paznokci.

Szczegółowy regulamin powinien być dostępny na stronie Rossmanna w momencie, gdy promocja rusza.

Na co się skusicie?

Więcej o: